Advert
Advert
Advert

Sultangazispor 2017 – 2018 Sezonunun İlk İdmanını Yaptı !

Bölgesel Amatör Lig’in müdavim ekiplerinden temsilcimiz Sultangazispor, 2017 – 2018 sezonunun ilk antrenmanını Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleştirdi.

Sultangazispor 2017 – 2018 Sezonunun İlk İdmanını Yaptı !

Uzun yıllardır Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden defalarca TFF 3. Lig’e çıkmayı kıl payı kaçıran temsilcimiz Sultangazispor mutlak 3. Lig hedefi ile çıktığı 2017 – 2018 sezonunun ilk antrenmanını Cebeci Spor Kompleksinde gerçekleştirdi.

Cebeci Spor Kompleksi’nde yapılan antrenman öncesinde kulüp tesislerinde futbolcular bir araya gelerek birbirleri ile tanıştı. Daha sonrasında Kulüp Başkanı Nevzat Yılmaz ile toplantı yapan Sultangazili futbolculara takımın hedeflerinden bahsedildi ve başarısızlığa yer yok ifadeleri kullanıldı.

Teknik Direktör Alaattin Çepeloğlu ve Antrenör Erdoğan Eryılmaz yönetiminde ilk idmanına çıkan Sultangazispor’da izinli olan 5 futbolcu antrenmana katılmadı. Düz koşu ile başlayan antrenman özel çalışma programı ile devam ederken yeni sezon için adanan adak kesildi. Adağın kanı futbolcuların anlına sürüldü.

Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleşen ilk antrenmana Sultangazispor Yönetimi yoğun ilgi göstererek takım yalnız bırakılmadı. Antrenmana Sultangazispor Kulübü Başkanı Nevzat Yılmaz, Sultangazispor Sportif Direktörü Eyüp Göl, Sultangazispor Kulübü Genel Kaptanı Nedim Yıldırım, Sultangazispor Yönetim Kurulu Üyeleri Tevfik Bozkurt, Mehmet Yıldız,Necip Saymaz, Ümit Erim, Zekeriya Yılmaz, Mustafa Türksoy, Sultangazispor Taraftarlar Derneği Başkanı Salih Çiçek, iş adamları Abdürrahim Tanas ve az sayıda taraftar katılım sağlarken, Sultangazi Belediyesi’nden hiçbir idari amir Sultangazi’nin en önemli tanıtım yüzlerinden biri olan Sultangazispor’un antrenmanına gelmedi.

DİPNOT: Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, il dışında olmasından dolayı katılım sağlayamadı.

SultangaziAjans ailesi olarak ilçemizin en önemli tanıtım yüzü olan ve Sultangazi için bir marka olan Sultangazispor’a 2017 – 2018 sezonunda başarılar diler, futbolcuların sakatlıksız bir sezon geçirmesini ve Sultangazispor’u hak ettiği yerlere taşımasını temenni ederiz..Haber: Mustafa YILMAZ


 

Sultangazispor Antranman Yeni Sezon Sultangazi TFF BAL Futbol Nevzat Yılmaz 2017-2018 Sezonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Aşure Heyecanı Yetim Çocuklarla Birlikte Yaşandı
Gaziosmanpaşa’da Aşure Heyecanı Yetim Çocuklarla Birlikte Yaşandı
Van'ın Güneş Enerjisi Santralleri 80 Bin Kişiye Temiz Enerji Sağlayacak
Van'ın Güneş Enerjisi Santralleri 80 Bin Kişiye Temiz Enerji Sağlayacak