Advert
Advert
Advert

Onur Çelik’e Görülmemiş Asker Konvoyu !

BRN Çelik İnşaat & Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik, kardeşi Onur Çelik’in askere gitmesi münasebeti ile önce mevlit okuttu daha sonra Sultangazi’de eşi benzeri görülmemiş bir araç konvoyu düzenledi.

Onur Çelik’e Görülmemiş Asker Konvoyu !

BRN Çelik İnşaat & Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik, kardeşi Onur Çelik için başkanlığını yaptığı Ardahan Çakıldere Köyü Derneği’nde mevlit okuttu. Yoğun katılım ile gerçekleşen mevlit programına Çelik ailesinin üyeleri ve dostları katıldı.

Dernek merkezinde okutulan mevlit-i şerifin ardından Onur Çelik için akşam saatlerinde araç konvoyu düzenlendi. 70’i aşkın aracın katıldığı dev araç konvoyu BRN Çelik İnşaat & Gayrimenkul ofisinin önünden hareket ederek, önce asker Onur Çelik’in oturduğu mahalleye ardından da Sultangazi’nin caddelerinde turlar atıldı.

Sultangazi’nin yakından tanıdığı Baran Çelik ve kardeşi Onur Çelik’e dostları tarafından sürprizler yapıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde ve Hoca Ahmet Yesevi Caddesinde araç konvoyunun önü kesilerek hava fişek gösterileri yapıldı.

Dev araç konvoyuna katılanlar Cebeci Mahallesinde ve asker Onur Çelik’in evinin önünde halaylar çekerek doyasıya eğlendiler. Araç konvoyu Onur Çelik’in kapısının önünde son buldu. BRN Çelik İnşaat & Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. 


şirinevler escort bayanları sizlere kendi evinde saatlik ve gecelik hizmet veriyor.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eyüpsultan'ın 2019 Yılı Bütçesi Onaylandı
Eyüpsultan'ın 2019 Yılı Bütçesi Onaylandı
Türkçe'yi Medeniyetimize Uygun Kullanalım
Türkçe'yi Medeniyetimize Uygun Kullanalım