Advert
Advert
Advert

Kauçuk Üretim Kursu Başlıyor !

ESKAM, İKMİB ile ortaklaşa düzenleyeceği "Kauçuk Üretimi" kursuyla, bu alanda çalışmak isteyen Esenlerliler'e eğitim verip yol gösterecek.

Kauçuk Üretim Kursu Başlıyor !

Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM), İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) ile ortaklaşa "İşe Hazırlık Temel Eğitimleri (İŞTE) Kauçuk Üretimi" eğitimi verecek. 7 günde tamamlanacak kurs, toplamda 56 saat sürecek. Kursiyerler, "İşe Hazırlık Temel Eğitimleri (İŞTE)"nin yanı sıra kişisel gelişim, teorik ve pratik eğitimlerden geçecekler.

SERVİS VE YEMEK İMKÂNLARI SAĞLANACAK
09.00 ile 16.10 saatleri arasında gerçekleşecek eğitimlerin teorik kısmı Bayrampaşa Halk Eğitim Merkezi’nde yapılacak. Eğitimin pratik kısmında ise kauçuk firmalarına teknik gezi düzenlenecek.  Uygulama kısmında kauçuk ve kauçuk üretimi hakkında temel teknik bilgiler kazandırılacak. Kursiyerlerin servis imkânları sağlanacak ve öğle yemekleri de verilecek.

SON BAŞVURU TARİHİ: 10 AĞUSTOS
Eğitim sonunda Ulusal geçerliliği olan Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı  çalışma belgesi almaya hak kazanacak kursiyerler, her türlü kauçuk ürün, araç lastiği, kauçuk işlemlerin ve montajlarının yapıldığı atölye ve fabrikalarda çalışabilecekler. 14 Ağustos Pazartesi günü başlayacak kursa son başvuru tarihi ise 10 Ağustos Perşembe. Kursa kayıt olmak isteyen adaylar, Üçyüzlü'deki  ESKAM'a bizzat başvurabilirler. Detaylı bilgi almak isteyenler, ESKAM'ın 0(212) 440 09 45 numaralı telefonunu arayabilirler.

Kursa katılmak isteyenler için başvuru şartları:
-18-40 yaş arasında olmak
-En az ilkokul veya ilköğrenim mezunu olmak
-Sağlık Raporu
-Hali hazırda bir firmada çalışmamak (İşsiz olmak ve belgeyebilmek)
-Daha önceden bu proje kapsamında düzenlenmiş herhangi bir eğitime katılmamış olmak
-01.05.2017 tarihinden önce SGK girişinin bulunması

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Aşure Heyecanı Yetim Çocuklarla Birlikte Yaşandı
Gaziosmanpaşa’da Aşure Heyecanı Yetim Çocuklarla Birlikte Yaşandı
Van'ın Güneş Enerjisi Santralleri 80 Bin Kişiye Temiz Enerji Sağlayacak
Van'ın Güneş Enerjisi Santralleri 80 Bin Kişiye Temiz Enerji Sağlayacak