Advert
Advert
Advert

Sultangazispor Feda Yemeğinde Bir Araya Geldi !

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Sultangazispor, 2017 – 2018 sezonu için Feda Yemeğinde bir araya geldi.

Sultangazispor Feda Yemeğinde Bir Araya Geldi !

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden temsilcimiz Sultangazispor’u sevenler, 2017 – 2018 sezonu için feda yemeğinde bir araya geldi. Salon Venedik Due’de düzenlenen feda yemeğinde Sultangazispor’un gerçek sahipleri takımlarını yalnız bırakmayarak tüm Sultangazi’ye birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Düzenlenen organizasyonda her ne kadar birlik ve beraberlik mesajları verilse de, programa davet edilmelerine rağmen bir çok iş adamı davete icabet etmeyerek Sultangazispor sevdasını gözler önüne serdi.
Sultangazispor Kulübü Başkanı Nevzat Yılmaz yaptığı konuşmada yaşadığı hayal kırıklığını dile getirerek, “ Sultangazispor mahalle takımı iken bu gün profesyonel bir takım olma yolunda ilerliyor. Ancak Sultangazispor’a gerekli destek gösterilmiyor. Bu takım destek görmediği takdirde sahaya genç takım ile çıkar ve en kötü şekilde küme düşer. Bunun sorumlusu ise biz değil Sultangazisporluyum deyip de Sultangazi’ye destek vermeyenlerdir” dedi.

Salih Çiçek Sultangazispor Yalnızlaştırılmasın !


Sultangazispor Taraftarlar Derneği Salih Çiçek, feda yemeğinde gerçekleştirdiği konuşmasında Sultangazili iş adamlarını ve bürokratlarına önemli çağrıda bulundu. Çiçek, “Kimse Sultangazispor’u yalnızlaştırmaya çalışmasın.  Biz Konya’ya gittiğimiz zaman 24 büyük otobüs ile hareket ettik ve 3 günlük yolu sadece yarım ekmek arası ile tamamladık. Demek ki bizim verdiğimiz mücadele boşaymış demeyeceğim çünkü hiç kimse bir şey yapmazsa biz Sultangazispor Taraftarlar Derneği olarak takımımızı en iyi yerlere taşımaya gayret göstereceğiz” dedi.
Yusuf Özel Tribünde Şov Yapanlar Şimdi Neredeler ?


MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, gece de önemli açıklamalar yaptı. Özel, “Geçtiğimiz sezon tribünlerde şov yapanlar, bu yemeğe niye katılmadı merak ediyorum. Herkes Sultangazispor’a gereken ilgi ve alakayı göstermelidir” dedi.

Programda AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz’da birer konuşma yaptı.

KONUŞMALARIN TAMAMINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ !

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Aşure Heyecanı Yetim Çocuklarla Birlikte Yaşandı
Gaziosmanpaşa’da Aşure Heyecanı Yetim Çocuklarla Birlikte Yaşandı
Van'ın Güneş Enerjisi Santralleri 80 Bin Kişiye Temiz Enerji Sağlayacak
Van'ın Güneş Enerjisi Santralleri 80 Bin Kişiye Temiz Enerji Sağlayacak