Advert
Advert
Advert

Çocuklar İçin Sanat Karavanı !

Esenlerli çocuklar, kendileri için özel olarak tasarlanan "Kültür Sanat Karavanı" eşliğinde sokakta oynadıkları oyunlarla gönüllerince eğleniyorlar.

Çocuklar İçin Sanat Karavanı !

Esenler Belediyesi her yaştan Esenlerli'yi kültür sanatla buluşturmaya devam ediyor. Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, geleneksel çocuk oyunlarını yaşatmak,  çocukların oyun oynama ve motor el becerilerini geliştirmek amacıyla, "Çocuklar İçin Kültür Sanat Karavanı"nı  çocuklarla buluşturdu.

TEKNOLOJİDEN UZAK, SOKAKTA EĞLENCE
Çocukları günümüzün en büyük sorunlarından "İnternet ve Televizyon Bağımlılığı"ndan uzak tutmak ve çocukların sokağa çıkarak oyun oynamalarını teşvik etmek amacıyla "Çocuklar İçin Kültür Sanat Karavanı" Esenler sokaklarında çocuklarla buluşuyor. Geleneksel ve modern çocuk oyunlarının harmanlanarak, çocukların sosyalleşmesine ve özgüvenlerinin artmasına katkı sağlayan karavan, her gün Esenler'in bir sokağında çocuklarla buluşuyor.

TİYATRO, FUTBOL, ÜÇ TAŞ HEPSİ BİR ARADA
"Geleneksel Çocuk Oyunları Tiyatro Gösterisi", "Çember Sürme", "Çivili Futbol Turnuvası", "Üç Taş Turnuva", "Halat Çekme", "Çuval Yarışı", "Minder Güreşi", "Dart Yarışması", "Denge Oyunu" ve "Bardak Oyunu"ndan oluşan kültür ve spor dolu programıyla 'Çocuklar İçin Kültür Sanat Karavanı' ile çocuklar keyifli vakit geçiriyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yurt dışına açılan Türk firmaları ihracatı yüzde 18.5 artırdı
Yurt dışına açılan Türk firmaları ihracatı yüzde 18.5 artırdı
Nejdet Vergili Kişisel Resim Sergisi Türkiye'de
Nejdet Vergili Kişisel Resim Sergisi Türkiye'de