Advert
Advert
Advert

Cebeci Esnafı Mağdur Ediliyor !

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, 1. Cebeci Yolu esnafının sorunlarını dile getirdi. Cebeci esnafı Belediye Başkanı Cahit Altunay’a dert yandı; “Boy boy fotoğraf çekilmekle bu işler olmaz” dendi.

Cebeci Esnafı Mağdur Ediliyor !

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve Yönetimi, geçtiğimiz hafta Cebeci esnafı ile gerçekleştirdiği anket sonuçlarını bir basın açıklaması düzenleyerek kamuoyuna duyurdu. 1. Cebeci Yolu üzerinde gerçekleşen basın açıklamasına esnaflardan yoğun destek geldi.

Prestij Caddesi Projesi Gözden Geçirilmeli !
Cebeci esnafının sorunlarını dile getiren bir basın açıklaması düzenleyen MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, açıklamasında 1. Cebeci Yolunun “prestij caddesi” olacağının açıklanmasının ardından esnafın kepenk kapatacak duruma geleceğini dile getirerek şu ifadeleri kullandı; “ Tarafımıza gelen şikayetler sonucu esnafımızın mağdur olduğu ve olacağı gözler önündedir. Bir çok esnaf arkadaşımız bu çalışma sonrasında kepenk kapatacağını dile getiriyorlar. Bu çalışmanın yetkililer tarafından tekrar gözden geçirilmesini talep ediyoruz”.

S Caddesi, Suriye Caddesi Oldu !
Cebeci esnafının zor şartlar altında ticaretini gerçekleştirdiğini dile getiren MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, “Türkiye vatandaşı esnafı her türlü vergisi, sigortası esnaftan temin edilirken, S Caddesi Suriye Caddesi oldu ve burada ki Suriyeli esnaflar bu tür ödemelerden muaf tutuluyor. Benim berberim Pazar günü karar gereği kapalı olurken, Suriyeli berber açık ve para kazanıyor. Benim kuyumcum saat 19.00’da kapatırken, Suriyeli kuyumcu gece 12’ye kadar açık ve para kazanıyor. Benim esnafım iş yapamaz hale geldi.”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkanlığının, Cebeci esnafı ile düzenlediği anket sonuçları aşağıda verilmiştir;BASIN AÇIKLAMASININ DEVAMINI VİDEO’DAN İZLEYEBİLİRSİNİZ !

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eyüpsultan'ın 2019 Yılı Bütçesi Onaylandı
Eyüpsultan'ın 2019 Yılı Bütçesi Onaylandı
Türkçe'yi Medeniyetimize Uygun Kullanalım
Türkçe'yi Medeniyetimize Uygun Kullanalım