Advert
Advert
Advert

Mustafa Günaydın’ın Bayram Mesajı !

Günaydın Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günaydın, Kurban Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Mustafa Günaydın’ın Bayram Mesajı !

Günaydın Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günaydın, bayramların, milletçe kenetlenmemizi sağlayan en güzel günler olduğunu belirterek, "Bu özel günleri, kardeşliğimizi pekiştirmek için fırsat bilelim" dedi.

Günaydın, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği bayramlarda, her türlü dargınlık ve kırgınlığın unutulması gerektiğini ifade etti.

Sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bayram günlerini eş, dost ve akrabalar ile yaşamanın, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşların yanında olmanın, hem inancımız hem de kültürümüzün bir gereği olduğunu vurgulayan Günaydın, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Kurban Hakk'a ve hakikate yaklaşmaktır. Kurban fakir fukara ile aşımızı bölüşmektir. Öyleyse kimsesizleri, yoksulları, büyükleri ziyaret edip onları sevindirmenin, birbirimize kardeşçe gülümsemenin tam zamanıdır. Bu özel günleri kardeşliklerimizi pekiştirmek için fırsat bilelim. Herkese sevgiyle kucak açalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, mübarek Kurban Bayramı'nın milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış ve mutluluk vesilesi olmasını temenni ediyorum. Aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Noterlerden Hazine’ye Büyük Katkı
Noterlerden Hazine’ye Büyük Katkı
SODEM’den Kadıköy Belediyesine Ödül !
SODEM’den Kadıköy Belediyesine Ödül !