Advert
Advert
Advert

Karanlıklar Mahallesi; 50. Yıl !

Sultangazi’nin en kalabalık mahallesi olan 50. Yıl mahallesinin sokakları karanlığa hapsedilmiş durumda, mahalleli yanmayan sokak lambalarından ve binaların dış cephesine sıfır geçen elektrik kablolarından şikayetçi.

Karanlıklar Mahallesi; 50. Yıl !

Sultangazi’nin en yoğun ve en kalabalık mahallelerinden biri olan 50. Yıl mahallesinin sokaklarını karanlığa terk eden, hiçbir çözüm yolu üretmeyen başta BEDAŞ olmak üzere mahalleli Beyaz Masa’dan, Sultangazi Belediyesi’nden ve olaya sessiz kalan siyasi partilerin ilçe başkanlarından çözüm üretmediklerinden dolayı şikayetçi.

Whattsap İhbar Hattımıza gelen ve 50. Yıl Mahallesinde bulunan 2004 sokaktaki vatandaşlarımız 106 gündür sokaklarında elektrik olmadan karanlığın ortasında yaşamlarını sürdürürken, bu olaya hiçbir yetkili kurum çözüm getiremiyor veya getirmiyor.

2004 sokaktaki sorun sadece karanlıkla da kalmıyor. Mahallede ki elektrik kablolarının binalara sıfır bir şekilde yukarıdan aşağıya doğru sarkık bir şekilde bırakılması, mahalle sakinlerinin tepkisini çekiyor ve can güvenliğini tehdit ediyor.

Mahalle sakinlerinin isteği sarkıtılan kabloların usulüne uygun bir şekilde istiflenip, 106 gündür karanlığa gömülen mahallenin tekrardan aydınlatılması.

Yetkili kurumları yatmaya değil, görevinin başında çalışmaya davet ediyoruz…


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İbrahim     2017-09-01 Sadece 2004 sokak değilki 2048-49-50 bu 3 sokak ve a caddesi paralelindeki 4 sokak aynı dertten muzdaribiz ilk elektrik bu sokaklarda kesilir hep bu sorunlar buralarda yaşanıyor ayrıca yer altında patlayan suya iski yetkililerinin gelipte jiç bir müdahalede bulunmadan tam 1 hafta boyunca boşa aktığına şahit oldum daha 2 hafta evvel yazıklar olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konkordato Yanlış Bilinen Bir Doğru
Konkordato Yanlış Bilinen Bir Doğru
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !