Advert
Advert
Advert

Burnumuza Pis Kokular Geliyor !

Sultangazi’de geç toplanan çöpler, süpürülmeyen sokaklar, sıcak havalar ve toz halkı bunalttıkça bunaltmaya devam ediyor. Sultangazi Belediyesi’nin resmi internet sitesinde bulunan müdürlükler kısmında Temizlik İşleri Müdürlüğünün yer almaması ise Sultangazililer tarafından şaşkınlık ile karşılanıyor.

Burnumuza Pis Kokular Geliyor !

Hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde devam ederken Sultangazi genelinde geç toplanan çöpler, süpürülmeyen sokaklar ilçemizin zaten tozlu ve pis olan havasını kötü yönde etkilemeye devam ediyor. Sıcak ve tozlu olan havaya bir de geç toplanan çöplerin kokusu eklendiğinde Sultangazi’nin havası tamamı ile çekilmez bir hal alıyor.

Bu olay Sultangazili vatandaşlar tarafından sıkça dile getirilirken, konu son olarak Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Erdinç Kaygusuz dile getirdi. Kaygusuz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “Sultangazi'yi sinek sardı. Sayın yetkililer çöpler zamanında toplanmıyor. Sokaklarda temizlik personelleri nerede?” dedi.

Sultangazi’de temizlik işçilerinin eksikliği fark edilirken, Sultangazi Belediyesi’nin resmi internet sitesinde yer alan müdürlükler kısmında Temizlik İşleri Müdürlüğünün yer almaması ise siteyi ziyaret eden Sultangazililer tarafından şaşkınlık ile karşılanıyor.

Sultangazi Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nü kapattı mı? Kapattı ise bunun sebebinin ne olduğu herkes tarafından büyük merak konusu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Noterlerden Hazine’ye Büyük Katkı
Noterlerden Hazine’ye Büyük Katkı
SODEM’den Kadıköy Belediyesine Ödül !
SODEM’den Kadıköy Belediyesine Ödül !