Advert
Advert
Advert

Arel Üniversitesi Öğrencileri Toplanın! Şehirde Yaşam Kılavuzunu Açıklıyoruz!

Kiralık daire tercihinde bulunmak isteyen öğrenciler için İstanbul'da Arel üniversitesi yakını kiralık daire olarak kiralanmayı bekleyen yüzlerce seçenek mevcut.

Arel Üniversitesi Öğrencileri Toplanın! Şehirde Yaşam Kılavuzunu Açıklıyoruz!
Arel Üniversitesi Öğrencileri Toplanın! Şehirde Yaşam Kılavuzunu Açıklıyoruz! Murat

İstanbul'da üniversite okuyacak olan gençler oldukça mutlu. Kozmopolit bir yapıya sahip bu büyük bir şehirde birçok etkinliğe katılarak üniversite hayatını yaşayacak olmak gençleri eminiz ki heyecanlandırıyordur. İstanbul'da okumanın yanında bir de Arel Üniversitesi'nde okumak gençlere birçok deneyim kazandıracak. Bu üniversitede okuma imkanı bulan gençler için barınma olanaklarına bakıldığı zaman pek çok seçeneğin gençleri beklediği görülüyor. Öncelikle üniversite bünyesinde hazırlanmış bulunan villa ve yurtlar öğrenciler için oldukça cazip imkanlar vadediyor. Bu yurtların dışında kiralık daire tercihinde bulunmak isteyen öğrenciler için İstanbul'da Arel üniversitesi yakını kiralık daire olarak kiralanmayı bekleyen yüzlerce seçenek mevcut.

Arel üniversitesi yakını kiralık daire seçenekleri

İstanbul kiralık daire seçenekleri açısından, pek çok şehre göre çok daha fazla imkana sahip. Özellikle üniversiteye yakın olan bölgelerde bulunan kiralık dairelere göz gezdirildiğinde öğrencilerin gönül rahatlığıyla kiralayabileceği evler bulmak mümkün.

Arel Üniversitesi’nin Tepekent Yerleşkesi Büyükçekmece Gölü'ne yakın bir yerde bulunmaktadır. Sefaköy Yerleşkesi ise Küçükçekmece Sefaköy E-5 karayolu üzerinde bulunuyor. İstanbul’un trafiği malumunuz. Eğer Arel Üniversitesi’nde okuyor ve rahat bir öğrencilik hayatının yanı sıra İstanbul’un trafik sorununa maruz kalmak istemiyorsanız; kiralık daire tercihinizi bu semtler doğrultusunda yapmalısınız. Arel Üniversitesi’nin Tepekent Yerleşkesi’nde okuyanlar için, Büyükçekmece oldukça ideal bir semt. Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre Büyükçekmece kiralık daire fiyatları minimum 802 TL’den başlıyor ve bu civarda kiralar maksimum 1.336 TL’ye uzanıyor.

Küçükçekmece Kiralık Daire Seçeneklerini Değerlendirin!

Küçükçekmece pek çok üniversiteye yakın olması sebebiyle öğrenciler için çok cazip bir ilçe. Ancak hemen eklemeliyiz ki Küçükçekmece’de kiralık daire fiyatları Büyükçekmece’ye oranla biraz daha yüksek. Bu civarda kiralık daire fiyatları 1.292 TL’den başlarken; ortalama 100 metrekarelik bir dairenin fiyatı 1.723 TL görülüyor.

Arel Üniversitesi öğrencileri için Küçükçekmece'de çok farklı seçenekler bulunuyor. Öğrenciler, bu ilçede maddi durumlarına bağlı olarak çok lüks imkanları sunan, havuzlu, güvenlikli sitelerden güzel bir ev kiralalayabilir.

Arel Üniversitesi’ne yakın kiralık daire seçeneklerinde öğrenciler, eşyalı kiralık daireleri de değerlendirilebilir. Yurt, pansiyon gibi tercihlerin yanı sıra üniversite öğrencileri için özel dizayn edilen eşyalı kiralık daireler de oldukça cazip bir tercih olabiliyor. Okullara yakın yerlerde genellikle konutlar pahalı olabiliyor. Ancak Küçükçekmece civarında hemen her keseye uygun kiralık daire seçeneğine de rastlayabilirsiniz.

Beylikdüzü'nde Kiralık Daire Fiyatları

Arel Üniversitesi’nde okuyorsanız; kiralık daire tercihi için Beylikdüzü de değerlendirebileceğiniz bir lokasyon olarak size göz kırpar. İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Beylikdüzü, öğrencilerin barınması için oldukça uygun kiraların bulunduğu bir ilçe olarak biliniyor. Bu ilçede yaşam şartları öğrenciler için oldukça elverişli. Beylikdüzü kiralık daire fiyatları 805 TL’den başlıyor. 1.341 TL’ye kadar uzanıyor.100 metrekarelik dairelerin ortalama fiyatları ise 1.073 civarında görünüyor. Beylikdüzü'nde eşyalı kiralık daire seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı