Advert
Advert
Advert

HAKEV’den Gençlik Buluşması !

Hasan Ali Kültür ve Eğitim Vakfı (HAKEV), gençlik buluşması kapsamında gençler ile bir araya gelerek kahvaltıda buluştu.

HAKEV’den Gençlik Buluşması !

Kurulduğu günden itibaren Sultangazi’de farkını hissettiren ve en aktif STK’lar arasında kendine yer bulan Hasan Ali Kültür ve Eğitim Vakfı (HAKEV), vakıf binasında düzenlediği kahvaltı programı ile eski kuşaklar ve yeni kuşakları bir araya getirdi.

Vakıf merkezinde gerçekleşen kahvaltı programına HAKEV’in genç üyeleri yoğun ilgi gösterirken, kahvaltıda konuşan HAKEV Başkanı Muzaffer Aydın, teknolojinin akraba ilişkilerini kötü yönde etkilediğine vurgu yaparak, “Türkiye’de artan boşanma oranlarına baktığımız zaman bunların %80’ni sosyal medya yüzünden meydana geliyor. Bir eve misafirliğe gittiğimiz zaman herkesin elinde bir telefon, bir teknoloji alışkanlığı meydana gelmiş.

Evin içerisinde karı kocaya, koca karıya ilgi göstermiyor bu sosyal medya yüzünden. O yüzden biz HAKEV olarak bir aile olduğumuzun farkına vararak, birbirimize olan sorumluluklarımızı yerine getireceğiz” dedi.

Aydın’ın konuşmasının ardından vakıfın genç üyeleri yönetim kurulu üyelerine yapmış oldukları faaliyetlerden dolayı madalya takdim etti. Program çekilen hatıra fotoğraflarının ardından son buldu.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !
Meslek Liseliye Askerlik Müjdesi !
Meslek Liseliye Askerlik Müjdesi !