Advert
Advert
Advert

8.Türkiye Enerji Zirvesine Rekor İlgi

Enerji Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Türkiye Enerji Zirvesi’nin 8’incisi 9 -11 Ekim tarihlerinde Antalya Regnum Carya Otel’de gerçekleştirildi.

8.Türkiye Enerji Zirvesine Rekor İlgi

· 50’nin üzerinde sponsor şirketin destek verdiği zirvede, enerji sektörü tüm kesimleriyle bir araya gelerek hem büyük bir aile tablosu çizdi hem de son derece başarılı geçen bir organizasyonla moral depolama fırsatı buldu.

 

· 8. Türkiye Enerji Zirvesi’ne yurtiçi ve yurtdışından 1.300’ün üzerinde rekor seviyede kayıtlı delege katılımı gerçekleşti.

 Zirve’ye, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. Berat Albayrak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Alparslan Bayraktar, AB Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selçuk Bayraktaroğlu, EPDK Kurul Üyeleri başta olmak üzere, ETD, PETDER, GAZBİR, ELDER, PETFORM, EÜD, GAZİD, ADER, AKADER, PÜİS, TABGİS, TLPGD, GÜNDER, GENSED, GÜYAD gibi sektörün önde gelen meslek kuruluşlarının yöneticileri de katıldı ve destek verdi.

 2 gün süren 8. Türkiye Enerji Zirvesi’ne yurtiçi ve yurtdışından 1300’ün üzerinde kayıtlı delege katılımı gerçekleşti. Zirvede düzenlenen 18 oturumda Türkiye ve yurtdışından 83 konuşmacı ve moderatör yer alırken zirvedeki oturumlar internet üzerinden canlı olarak yayınlandı.

 8’inci Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında ilk kez düzenlenen Türkiye Enerji Zirvesi Golf Cup Ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye Enerji Zirvesi Golf Cup’ta birinciliği Başak Ünal kazanırken, Emin Caner ikinci, Özgür Cem Can üçüncü, Fikret Öztürk dördüncü, Nurten Öztürk ve Nihat Özdemir beşinci sırada yer aldılar.

 8. Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında, sosyal sorumluluk projelerini teşvik etmek amacıyla düzenlenen 8. Altın Voltaj, 8. Altın Vana, 13. Altın Varil ve 3. Altın Tüp Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. 10 Ekim gecesi düzenlenen törende ödüller, TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, Enerji Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez ve EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz tarafından takdim edildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !
Meslek Liseliye Askerlik Müjdesi !
Meslek Liseliye Askerlik Müjdesi !