Advert
Advert
Advert

Başkan Çağırıcı Çağrı Merkezi’nde telefonları cevapladı

BİLMER’i (Bağcılar İletişim Merkezi) ziyaret eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı bir süre operatörlük yaparak çalan telefonları kendisi açtı. Karşısındakilere kendini tanıtan Çağırıcı’ya başta bir çok kişi inanamayarak yanlış aradığını söyledi ancak konuşma ilerleyince gerçeğin farkına vardılar.

Başkan Çağırıcı Çağrı Merkezi’nde telefonları cevapladı

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı önceki gün çağrı merkezi olarak ilçe sakinlerine hizmet veren BİLMER’i (Bağcılar İletişim Merkezi) ziyaret etti.

 “Pardon Engelliler Sarayı’nı aramıştım”

Görevlilerden bir süre bilgi aldıktan sonra masaya oturup operatörlük yapan Çağırıcı, çalan telefonları “Buyurun Ben Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı” şeklinde açtı. Telefonun diğer ucundakiler “Pardon Engelliler Sarayı’nı aramıştım” diyerek şaşkınlıklarını dile getirdi.

“Telefonu açan personel şaşkınlık yaşadı”

Ancak kısa bir konuşmanın ardından vatandaşlar, telefonda konuştukları kişinin gerçekten Belediye Başkanı olduğunu anlayınca da gülmeye başladı. Çağırıcı, bazı vatandaşların sorunlarına sıcağı sıcağına çözüm bulurken bazılarının telefonunu da ilgili birimlere aktardı. Telefonun bağlandığı birimde çalışan personel Başkan Çağırıcı’yı karşısında bulunca kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

 “Görüşmelerde komik konuşmalar yaşandı”

Çağırıcı, yarım saat kaldığı çağrı merkezinde 20 telefonu cevaplandırdı. Görüşmelerde kimi zaman komik konuşmalar yaşandı. Çağırıcı bu süre içerisinde hem vatandaşla sohbet etmiş oldu hem de telefonu bağladığı birimdeki çalışanları da denetlemiş oldu. Başkan Çağırıcı, kolaylıklar diledikten sonra çağrı merkezinden ayrıldı.

 

 

BİLMER’i (Bağcılar İletişim Merkezi) ziyaret eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı bir süre operatörlük yaparak çalan telefonları kendisi açtı. Karşısındakilere kendini tanıtan Çağırıcı’ya başta bir çok kişi inanamay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu