Advert
Advert
Advert

Yusuf Özel, Sert Dille Uyardı !

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltı programına eski yöneticiler ve hali hazırda bulunan yöneticiler bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Yusuf Özel, Sert Dille Uyardı !

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı’nca, Dilek Pasta, Cafe & Restaurant’ta düzenlenen kahvaltı programına parti mensupları yoğun ilgi gösterdi. Sultangazi’de görev yapmış eski MHP İlçe Yöneticileri ve görevlerine devam eden Yöneticiler düzenlenen kahvaltı programında bir araya gelerek dosta düşmana karşı birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Düzenlenen kahvaltı programına MHP İl Yöneticileri başta olmak üzere partinin çeşitli kademelerinde görev yapmış eski ve yeni teşkilat mensupları katılım sağladı.

Kahvaltı programında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kapısının her daim açık olduğunu belirterek, “Partimizin kapısı adabı ile gelene de gidene de sonuna kadar açıktır. Geçmiş dönemlerde bizimle yol yürüyüp, bugün farklı oluşumlarda siyaset yapmak isteyenlerin önünü kesecek değiliz. Yoluyla yordamıyla adabıyla gidene dur demeyiz.

Lakin hali hazırda partimizin üyesi olup istifa etmeden sosyal medyada, yerel medyada farklı oluşumlarda siyaset yapacağız açıklamalarını gayri ahlaki bulmakla birlikte kesinlikle tasvip etmiyoruz.

Herkes haddini bilecek, partimiz üzerinden prim yapıp, ahlak dışı davrananlara ve ülküdaşlarımızın akıllarını çelmeye cürret edenlere yaptırımımız kaçınılmaz ve sert olacaktır” dedi.

Kahvaltı programında MHP İl Yöneticisi Ayhan Aras ve MHP Sultangazi eski İlçe Başkanı Yusuf Bingöl de birer konuşma yaptı.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu