Advert
Advert
Advert

13 Bin 500 Çift Ayakkabı İhtiyaç Sahiplerine Ulaşacak !

İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği, herkese örnek olacak bir faaliyette bulunarak 13 Bin 500 çift ayakkabıyı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

13 Bin 500 Çift Ayakkabı İhtiyaç Sahiplerine Ulaşacak !

Kısa adı İSAD olan İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği Yönetim Kurulu, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yaklaşık 13.500 çift ayakkabı yardımında bulundu.

İSAD yönetiminde bulunan ilçemizin sanayicilerinden 30 ismin kendi ürettiği ayakkabı ve botlar, Türk Kızılayı, İnsani Yardım Vakfı (İHH), Elden Ele Derneği, Hükümlüler Derneği ve Sultangazi Kaymakamlığı aracılığıyla Sultangazi’de bulunan okullara dağıtacak…

İSAD Yönetimine üye sanayicilerden toplanan spor ayakkabı ve botlardan oluşan yaklaşık 7.000 çift ayakkabı, Türk Kızılayı aracılığıyla Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtılacak.

Yardım için toplanan ayakkabılardan yaklaşık 1.000 çifti, İnsani Yardım Vakfı (İHH)  aracılığıyla Hatay’da bulunan, Suriye iç savaşında ailelerini kaybeden yetimlere dağıtılacak.
Sultangazi Belediyesinin ihtiyaç sahibi ailelere düzenli olarak gıda ve giyecek yardımı yaptığı Elden Ele Derneği ise Sultangazi’de bulunan yaklaşık 2.000 ihtiyaç sahibine dağıtım yapacak.

Kader Mahkumları ve Aileleri Day.Derneğine 250 çift ayakkabı yardımında bulunan İSAD, Bingöl Karlıova ilçesine 800 çift ayakkabı yardımında bulunurken, Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar’ın katılacağı yardım organizasyonunda Sultangazi’de eğitim gören öğrencilerden ihtiyaç sahibi olanlara ise yaklaşık 2.000 çift ayakkabı ve bot yardımında bulunuyor…

İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği herkese örnek olacak bir faaliyette bulunarak 13 Bin 500 çift ayakkabıyı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu