Advert
Advert
Advert

ESGEV ‘li Miniklerden Potada Dev Mücadele

ESGEV'ler Arası Basketbol Turnuvası'nda şampiyon, Nuri Pakdil ESGEV’in minik dev adamları oldu.

ESGEV ‘li Miniklerden Potada Dev Mücadele

Esenler Belediyesi Gençlik Bilgi ve Hikmet Evleri (ESGEV) Esenlerli çocukları "Spor Dolu Bir Yıl, Sağlık Dolu Bir Gelecek" sloganıyla, "Mihmandar Spor Etkinlikleri" kapsamında sağlıklı bir geleceğe hazırlıyor. ESGEV Spor Akademisi, atletizm müsabakasının ardından ESGEV'ler Arası Basketbol Turnuvası düzenledi. Nuri Pakdil ESGEV’in bahçesinde düzenlenen turnuvaya 7 bilgi evinden 70 öğrenci katıldı.

SPOR GELECEĞE HAZIRLAR

Grupların belirleneceği kura çekimi öncesi sporculara seslenen Bilgi Evleri Koordinatörü Burhan Sarı, "Bir neslin geleceğe hazırlanması için yegâne temellerden biri mutlak suretle spordur. Sizler bilgi evlerinde etüt derslerine katılarak okul derslerinize, spor faaliyetlerinde yer alarak bedeninizin gelişimine katkı sağlıyorsunuz. ESGEV Spor Akademisi olarak çeşitli spor müsabakaları ile sizleri buluşturacağız" dedi.

NAMAĞLUP NURİ PAKDİL ESGEV ŞAMPİYON

Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı turnuvada 3 karşılaşmasını da namağlup tamamlayan Nuri Pakdil ESGEV şampiyon oldu. Altın madalyayı boyunlarına takan Nuri Pakdil ESGEV'in minik dev adamları, şampiyonluk kupasını da coşkuyla kaldırdı. Turnuvada Cahit Zarifoğlu ESGEV ikincilik kürsüsündeki yerini alırken, üçüncülük ise Sezai Karakoç ESGEV'in oldu.

ESGEV'ler Arası Basketbol Turnuvası'nda şampiyon Nuri Pakdil ESGEV’in minik dev adamları oldu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu