Advert
Advert
Advert

HBB Helal Et Yeni Şubesi ile Sefaköy’de !

İşletmeciliğini İsmail Kurnaz ile Habibullah Turan’ın yaptığı ve geçtiğimiz yıl Sultangazi’de muhteşem bir tören ile İstanbul’lulara hizmet vermeye başlayan HBB Helal Et & Tavuk Şarküteri kalitesini kısa bir sürede kanıtlayarak Sefaköy’de yeni bir şube açtı.

HBB Helal Et Yeni Şubesi ile Sefaköy’de !

Merkezi Sultangazi İsmetpaşa’da bulunan ve kalitesi ile kısa sürede fark yaratan HBB Helal Et & Tavuk Şarküteri, Kastamonu’nun Araç ilçesinin ardından İstanbul Sefaköy’de 3. Şubesinin açılışını görkemli bir tören ile gerçekleştirdi. HBB Helal Et ve Tavuk Şarküteri ayrıca reyonunda kuru kesim tavuğundan, günlük köy yumurtasına, Taşköprü sarımsağından Kastamonu çekme helvasına kadar birçok ürünü İstanbulluların hizmetine sunuyor.

Görkemli açılış mehter takımının marşları ile başlarken, okunan Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından HBB Helal Et ve Tavuk Şarküteri İşletme Sahiplerinden İsmail Kurnaz ve Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özgür birer konuşma gerçekleştirdi.

HBB Helal Et & Tavuk Şarküteri Sefaköy Şubesi’nin açılış törenine Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı M. Ali Özgür, Sinoplular Adil Düzen Derneği (SİMGO) Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra birçok davetli katılım sağladı.

HBB Helal Et & Tavuk Şarküteri İşletme Sahiplerinden İsmail Kurnaz, açılış törenine katılım sağlayan davetlilere kısa bir selamlama konuşması yaparak, “Bu özel günümüzde bizleri kırmayarak buraya gelen tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

Açılış töreninde konuşan Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özgür konuşmasına hayırlı olsun dilekleri ile başladı ve konuşmasını şu sözler ile sürdürdü, “ Ülkemizin türlü ekonomik krizler ile uğraştığı bir dönemde böylesine bir teşebbüs de bulunmak hem cesaret işi hem de takdir edilmelik bir harekettir. Ben de bu vesile İsmail ve Habibullah kardeşimi takdir ve teşekkür ediyorum.

Günümüzde kazanmak diye bir kavram ve bu kavram ile birlikte gelen ne olursa olsun kazanalım anlayışı var. Kazanmak için her türlü oyunun mübah olduğu sayıldığı bir dönemde yaşıyoruz. Ama bizim inancımıza göre de kazanmak önemli ama ondan daha önemli olan bir diğer husus ise helal kazanmaktır.

Bu vesile ile ismi helal olan, ürünü helal olan ve böylesine nezih bir işletmeyi İstanbulluların hizmetine sunan işletme sahiplerine teşekkür ediyorum ve tekrardan hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

İşletmeciliğini İsmail Kurnaz ile Habibullah Turan’ın yaptığı ve geçtiğimiz yıl Sultangazi’de muhteşem bir tören ile İstanbul’lulara hizmet vermeye başlayan HBB Helal Et & Tavuk Şarküteri kalitesini kısa bir sürede kanıtlayar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu