Advert
Advert
Advert

Gürlü,Üsküdarlılar İçin Çalışmaya Devam Edeceğim

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, Saadet Partisi ve Üsküdarlılar için çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Gürlü,Üsküdarlılar İçin Çalışmaya Devam Edeceğim

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın "Kadim ses, yeni bir nefes" sloganıyla düzenlediği 6. Olağan Kongresi, Altunizade Kültür Merkezi'nde devam ediyor. Kongreye Üsküdarlılar da büyük ilgi gösteriyor.

Kongrede bir konuşma yapan Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, 3 yılı aşkın bir süredir İlçe Başkanlığı görevini yürüttüğünü anımsatarak, bu zaman zarfında gerçekleştirmiş oldukları çalışmalara dair bilgiler verdi.

Daha önce İlçe Başkanlığı için aday olmayacağını açıklayan Gürlü, "Bu kongrenin, partimizi tırnaklarımızla kazıyarak getirdiğimiz bu aşamadan daha da yukarılara taşıyacak bir sıçrama noktası olacağını ümit ediyorum. Bu bir bayrak yarışı. 3 yıl önce devraldığımız bayrağı bugün nasıl daha yukarılarda teslim etmeye gayret ettiysek, yeni yönetiminde kendi dönemlerinde yapacakları çalışmalarla Partimizin bayrağını çok daha yukarılara taşıyacaklarına inanıyorum" şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı'nda çeşitli görevlerde 15 yılının geçtiğini ancak Milli Görüşçülüğünün daha da eskilere dayandığını ifade eden Gürlü, Partisinden ve Üsküdar'dan kopmayacağını belirterek, "Dün nasıl Partimiz, İlçemiz ve Üsküdarlılar için çalışıyorsam bundan sonra da çalışmaya devam edeceğim. Milli Görüş yolundan yürümeyi ve Üsküdar Teşkilatımızın bir neferi olmayı sürdüreceğim. Üsküdarlı olmaya ve Üsküdarlılar için çalışmaya devam edeceğim" diye konuştu.

Muhammet Gürlü'ye Yeni Görev

Öte yandan Muhammet Gürlü'nün önümüzdeki günlerde Saadet Partisi'nin İstanbul İl Yönetimi'nde görev alacağı öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu