Advert
Advert
Advert

Bayat ve Sevim'den Bozoklu'ya Ziyaret

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Bayat ve İl Başkanı Abdullah Sevim, Mustafa Bozoklu'yu hastanede ziyaret etti.

Bayat ve Sevim'den Bozoklu'ya Ziyaret

Üsküdar Eski Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Bayat, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Adem Boz ve Saadet Partisi Üsküdar Eski İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, yıllardır gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarla Saadet Partisi Üsküdar İlçe Teşkilatı'nın mensuplarının gönüllerinde taht kuran koah hastası Mustafa Bozoklu'yu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Son dönemlerde parti çalışmalarına nefes almasına yardımcı oksijen tüpü ile de olsa katılmaya gayret gösteren Mustafa Bozoklu'ya, İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, bir de teşekkür plaketi verdi. Sevim'in verdiği plakette şu ifadeler yer aldı:

"Yıllardır Milli Görüş'e yaptığı samimi katkılarla Üsküdar Teşkilatımızın kalbinde taht kurmuş Mustafa Bozoklu'ya, nefesinin yetmediği yerde oksijen tüpüyle devam ettiği çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dijital Ekranlarda Sinsi Tehlike: Mavi Işık
Dijital Ekranlarda Sinsi Tehlike: Mavi Işık
Kemik Erimesinden Korunmanın 10 Yolu
Kemik Erimesinden Korunmanın 10 Yolu