Advert
Advert
Advert

Gaziosmanpaşa`da Coşkun Sabah Rüzgarı Esti !

Sevilen sanatçı Coşkun Sabah, gönüllere hitap eden şarkılarını Gaziosmanpaşalılar için seslendirdi. Coşkun Sabah konseriyle Gaziosmanpaşalılar, baharı bekleyen kumrular gibi anılarını tazeledi.

Gaziosmanpaşa`da Coşkun Sabah Rüzgarı Esti !

Gaziosmanpaşa Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün katkılarıyla Türk sanat müziğinin güçlü isimlerinden Coşkun Sabah'ı Gaziosmanpaşalılarla buluşturdu. Gaziosmanpaşa Şehir Tiyatroları Sahnesi’nde gerçekleştirilen konsere çok sayıda vatandaş katıldı. 

Ünlü sanatçı Coşkun Sabah, en sevilen eserlerini Gaziosmanpaşalılar için seslendirirken, konsere katılan vatandaşlar şarkılara hep bir ağızdan eşlik ederek müziğin ritmine göre dans etti. Sevilen şarkılarını Gaziosmanpaşalılarla birlikte seslendiren Sabah, vatandaşlara adeta Türk Sanat Müziği şöleni yaşattı. 

"GAZİOSMANPAŞALILARLA BİR ARADA OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM"
Sevenleriyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden ünlü müzisyen Coşkun Sabah, “Konukların gelmesi bizi çok mutlu memnun ediyor. Bu nedenle çok mutluyum. Bu güzel organizasyon için Gaziosmanpaşa Belediyesi'ne teşekkür ediyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul Siirtspor Köprü'lüyü 3 Golle Geçti
İstanbul Siirtspor Köprü'lüyü 3 Golle Geçti
Nişancagençlik Geçtiğimiz Sezonu Arıyor
Nişancagençlik Geçtiğimiz Sezonu Arıyor