Error 520 Ray ID: 4ca06fc06adbc855 • 2019-04-19 17:00:45 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Orhan Çakmak Esenliler İçin Söyledi !
Advert
Advert

Orhan Çakmak Esenliler İçin Söyledi !

Sanatçı Orhan Çakmak, Esenler'de verdiği konserde söylediği şarkılarla dinleyenlerine keyifli bir gece yaşattı.

Orhan Çakmak Esenliler İçin Söyledi !
Orhan Çakmak Esenliler İçin Söyledi ! Admin

Nizamülmülk Kültür Sanat Sezonu etkinlikleri kapsamında Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün katkılarıyla, sevilen sanatçı Orhan Çakmak, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde konser verdi.

VATANIMIZ YOKSA HİÇBİR ŞEYİMİZ YOK
Türk Sanat Müziği ve Rumeli türküleri seslendiren sanatçı Orhan Çakmak vatan sevgisinin öneminden bahsederek, "Boşnak kökenliyiz, Osmanlı torunuyuz çok şükür. Padişahların en yakın adamları hep Rumeli kökenlidir ama bir tane bile sırtından vuran olmamış, ne mutlu bize. Türkiye'nin her karış toprağı bizim için çok önemli, bu vatanın kıymetini bilmeliyiz. Bizim bayrağımız kıyamete kadar dalgalanacak bu ülke üzerinde. Vatanımız yoksa hiçbir şeyimiz yok. Çocuklarımızı vatan sevgisiyle yetiştirmeliyiz" dedi.

SEVİLEN ŞARKILARI SESLENDİRDİ
Birbirinden güzel eserleri Esenlerli müzikseverler için seslendiren Çakmak; "Deryalar", "Nazende Sevgilim", "Gemilerde Talim Var",       "Bahçe Duvarından Aştım", "Arım, Balım, Peteğim" ve "Artık Sevmeyeceğim" gibi şarkılarla dinleyenlerine keyifli dakikalar yaşattı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2019 Sultangaziajans.Com Tüm hakları saklıdır.
Sistem :
Haber Yazılımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı