Advert
Advert
Advert

Orhan Çakmak Esenliler İçin Söyledi !

Sanatçı Orhan Çakmak, Esenler'de verdiği konserde söylediği şarkılarla dinleyenlerine keyifli bir gece yaşattı.

Orhan Çakmak Esenliler İçin Söyledi !

Nizamülmülk Kültür Sanat Sezonu etkinlikleri kapsamında Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün katkılarıyla, sevilen sanatçı Orhan Çakmak, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde konser verdi.

VATANIMIZ YOKSA HİÇBİR ŞEYİMİZ YOK
Türk Sanat Müziği ve Rumeli türküleri seslendiren sanatçı Orhan Çakmak vatan sevgisinin öneminden bahsederek, "Boşnak kökenliyiz, Osmanlı torunuyuz çok şükür. Padişahların en yakın adamları hep Rumeli kökenlidir ama bir tane bile sırtından vuran olmamış, ne mutlu bize. Türkiye'nin her karış toprağı bizim için çok önemli, bu vatanın kıymetini bilmeliyiz. Bizim bayrağımız kıyamete kadar dalgalanacak bu ülke üzerinde. Vatanımız yoksa hiçbir şeyimiz yok. Çocuklarımızı vatan sevgisiyle yetiştirmeliyiz" dedi.

SEVİLEN ŞARKILARI SESLENDİRDİ
Birbirinden güzel eserleri Esenlerli müzikseverler için seslendiren Çakmak; "Deryalar", "Nazende Sevgilim", "Gemilerde Talim Var",       "Bahçe Duvarından Aştım", "Arım, Balım, Peteğim" ve "Artık Sevmeyeceğim" gibi şarkılarla dinleyenlerine keyifli dakikalar yaşattı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağız Kokusuna 10 Doğal Çözüm
Ağız Kokusuna 10 Doğal Çözüm
AK Parti Gaziosmanpaşa, Dünya Çocuk Kitap Okuma Günü’nü kutladı.
AK Parti Gaziosmanpaşa, Dünya Çocuk Kitap Okuma Günü’nü kutladı.