Advert
Advert
Advert

Saadet Partisi Sultangazi İlçesi Gençlik Kollarında Görev Değişimi

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığını 2 yıldır sürdüren Adem Sevinçhan görevini Samet Özyeğit’e devretti.

Saadet Partisi Sultangazi İlçesi Gençlik Kollarında Görev Değişimi
Saadet Partisi Sultangazi İlçesi Gençlik Kollarında Görev Değişimi Admin

Genç Saadet Sultangazi 'de devir teslim heyecanı yaşandı. İlçe başkanlığı ve İstanbul İl başkanlığının istişareleri neticesinde Sultangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevine İlçe başkan yardımcısı olarak 3 yıldır Sultangazi de görev yapan Samet Özyeğit getirildi.

Gerçekleştirilen törende Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan yaptığı çalışmalarından dolayı Sevinçhan ve ekibine teşekkür ederek görevi devralan Özyeğit’e yeni görevinde başarılar diledi.“GENÇLİK TOPLUMUN HAZİNESİDİR”

Törende konuşan eski ilçe başkanı Adem Sevinçhan, “Gençlik, toplumun hazinesidir. Bu hazinenin işlenerek ve geliştirilerek milletimiz, ülkemiz, coğrafyamız ve dünyamıza faydalı bireyler, yüksek ahlak sahibi, nitelikli nesiller yetiştirilmesi en mühim meseledir. Bu konuda gayret gösteren Milli Görüş Hareketi ve onun temsilcisi olan Saadet Partisi de en dinamik ve en güçlü gençlik yapılanmasına sahiptir. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da görevi beraberce yürüttüğümüz arkadaşlarımızın gayretinden daha fazla gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Allah yardımcımız olsun” dedi.“YARINA BUGÜNDEN HAZIRLANMA GAYRETİNDEYİZ”

Yeni ilçe başkanı Samet Özyeğit konuşmasında kendilerine yüklenen sorumluluğun farkında olduklarını ve bu ağır mesuliyetin gerektirdiklerini yapma gayretinde olacaklarını vurguladı. Samet Özyiğit “Hareketimizin ve partimizin en dinamik teşkilatı olan gençlik kollarımıza bugüne kadar emek vermiş olan bütün büyüklerimize ve başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu yolda mücadele ederken dünü bilerek, yarına bugünden hazırlanma gayreti içerisinde olacağız. Gençlik çalışmalarımızın kalitesi ve niteliği camiamızın geleceğinin şekillenmesi bakımından büyük bir önem arz etmektedir. Çelikleşmiş gençlik teşkilatlarımızın azmi, gayreti ve heyecanıyla partimizin daha da güçlenmesine vesile olacak çalışmaları gerçekleştirmek için canla başla gayret edeceğiz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı