Advert
Advert
Advert

Özyeğit, “Biz Basit Bir Davanın Mensupları Değiliz”

Saadet Partisi Sultangazi Gençlik Kolları’nda Başkanlık bayrağını devralan Samet Özyeğit, ilk olarak gençler ile kahvaltı programında bir araya gelerek tanışma ve kaynaşma programında buluştu.

Özyeğit, “Biz Basit Bir Davanın Mensupları Değiliz”
Özyeğit, “Biz Basit Bir Davanın Mensupları Değiliz” Admin

Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi Sultangazi Gençlik Kolları Başkanlığında görev değişimi yapılmış görevi yürüten Adem Sevinçhan görevini Samet Özyeğit’e devretmişti. Görevi teslim aldıktan sonra ilk iş olarak gençler ile kahvaltıda bir araya gelerek, tanışma ve kaynaşma programı tertip eden Özyeğit, eski başkan Adem Sevinçhan’a da bu güne kadar göstermiş olduğu çabalardan dolayı teşekkür etti.

Saray Şark Sofrası’nda düzenlenen kahvaltı programına Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ömer Koçak, Saadet Partisi Sultangazi eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Sevinçhan’ın yanı sıra Gençlik Kolları, mahalle teşkilatları ve çok sayıda teşkilat mensubu genç katılım sağladı.

Kahvaltı programında konuşan Saadet Partisi Sultangazi eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Sevinçhan, konuşmasında şu ifadeleri kullandı, “ Şahsım ve yönetimimin görev yaptığı iki yıllık süreçte bizlere destek veren başta İlçe Başkanımız Hüseyin Aydoğan olmak üzere tüm ilçe başkan yardımcılarımıza ve siz değerli teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederiz. Yeni gençlik kolları başkanımız ve yönetimi, bizim devrettiğimiz görevin üstüne katarak daha iyi bir şekilde gerçekleştireceklerinden şüphemiz yoktur. Her zaman yeni görevlendirilen kardeşlerimizin yanında olacağız. Bu temennilerle yeni ilçe başkanımız Samet Özyeğit ve yönetim kurulu üyelerimize tekraren başarılar diliyorum” dedi.

Sevinçhan’ın bu konuşmasının ardından kendisine göstermiş olduğu çabalardan ve yürüttüğü başarılı faaliyetlerden dolayı plaket takdim edildi. Plaket takdiminin ardından söz sırası görevi devralan Saadet Partisi Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Samet Özyeğit’e geldi.

Özyeğit konuşmasına programa katılan herkese teşekkür ederek başlarken, dikkatleri Milli Görüş davasının önemine çekti ve şu ifadeleri kullandı; “Biz basit bir davanın, basit bir siyasi hareketin mensupları değiliz. Biz seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışan ve daima Allahın rızasını gözeten bir teşkilatın mensuplarıyız.

Bizlerin yaşanılabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya idealimiz var. Genç idealleri uğruna fedakârlık yapabilendir!


Bu ideali gerçekleştirmek için çalışan mensuplarımızın özünde üç tane unsur vardır, Milli Görüş bu üç unsura uygun hareket eder ve bu üç unsur şunlardı;
1- HAKKI ÜSTÜN TUTMAK
2- MANEVİYATÇI OLMAK
3- NEFİS TERBİYESİNİ ESAS ALMAK


Bu yolda mücadele ederken dünü bilerek, yarına bugünden hazırlanma gayreti içerisinde olacağız. Gençlik çalışmalarımızın kalitesi ve niteliği camiamızın geleceğinin şekillenmesi bakımından büyük bir önem arz etmektedir. Çelikleşmiş gençlik teşkilatlarımızın azmi, gayreti ve heyecanıyla partimizin daha da güçlenmesine vesile olacak çalışmaları gerçekleştirmek için canla başla gayret edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından program çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı