Advert
Advert
Advert

Bilal Erdoğan’dan AK Parti Sultangazi’ye Sürpriz !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’na sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek, partililerle bir araya geldi.

Bilal Erdoğan’dan AK Parti Sultangazi’ye Sürpriz !
Bilal Erdoğan’dan AK Parti Sultangazi’ye Sürpriz ! Admin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Dünya Balkan Dernekleri Federasyonu’nun Olağan Genel Kurulu’na katılım sağladıktan sonra, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ile Sultangazi’ye gelerek, AK Parti ilçe binasında partililer ile bir araya geldi.

AK Partililerin yoğun katılım sağladığı sürpriz ziyaret esnasında konuşan Bilal Erdoğan, AK Parti teşkilatlarının aynı dava uğrunda Allah rızası için çalıştıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı, “Mahalle başkanlarımız ve mahalle teşkilatlarımız olmak üzere bu dava uğruna fedakârlık yapanlar, siyaset için değil Allah rızası için yapıyorlar.

Bu zamana kadar siyaseti sadece makam mevki için yapanları da gördük. Bu süreçte birlik ve beraberlik bizim en büyük ihtiyacımız. Milletçe beraberlik, teşkilatça birlik beraberlik içerisinde olmamız çok önemli. Yanii iki insanın bir araya geldiği yerde çekememezlik olur mu? Olur. Kardeş arasında olur mu? Olur. Karı koca arasında olur mu? Olur. Ama burada kişisel gündemlerimizin çok ötesinde bir dava olduğunu unutmamalıyız.

Gazze’de ki, Arakan’da ki, Somali’de ki garibanlar Türkiye’den yardım bekliyorlar. Ve bakıyorsunuz ki dünyada samimiye ile garibanın derdine ortak olan bir Türkiye var” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı