Advert
Advert
Advert

HAK-EV Gençlerinden Eğlenceli Gece !

Hasan Ali Kültür ve Eğitim Vakfı (HAKEV) Yönetim Kurulu’nun, gençlere yönelik düzenlediği gecede HAKEV’li gençler doyasıya eğlendi. Şarkılar söyleyip, halaylar çeken HAKEV’in gençleri geceyi çiğköfte ile süsledi.

HAK-EV Gençlerinden Eğlenceli Gece !
HAK-EV Gençlerinden Eğlenceli Gece ! Admin

Sultangazi’de Sivil Toplum Örgütü deyince akla ilk gelen dernek ve vakıflardan biri olan Hasan Ali Kültür ve Eğitim Vakfı (HAKEV), son zamanlarda gençlere yönelik düzenlediği programlar ile birlik ve beraberlik duygusunu pekiştiren HAKEV Yönetimi, son olarak vakıf merkezinde çiğköfte gecesi düzenledi.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği programda, şarkılar söylendi halaylar çekildi. Birbirinden güzel Türkçe ve Kürtçe türküler seslendirilirken, HAKEV Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Aydın’ın vakıf merkezine gelmesi ile birlikte gençler “Bu gençlik sizinle gurur duyuyor” sloganları atmaya başladı.

Gece de kısa bir konuşma yapan HAKEV Başkanı Muzaffer Aydın, sözlerine gençlere sizlerle gurur duyuyorum diyerek başladı. Gençliğin öneminden bahseden Aydın, “Gençler her kesim için önemli bir yere sahip. Sizler de bizim için çok önemlisiniz. HAKEV olarak bünyemizde bulunan bütün genç arkadaşlarımızın yakın takipçisi olacağız. Askerlik yapan kardeşlerimizin hangi kışlada hangi görev ile askerliklerini sürdürdüğünü, üniversite okuyan kardeşlerimizin hangi ilde okuyup hangi yurtta kaldığını ne gibi ihtiyaçlara sahip olduğunu yakından takip edeceğiz.

Kafadar arkadaşlar olmayacağız. Bir olup güzel ve hayırlı işlere vesile olup topluma örnek bireyler olarak örnek gösterileceğiz. Sizlerden beklentimiz büyük ve inanıyorum ki sizler bizim bu beklentimizi kayıtsız bırakmayacaksınız” dedi.

Program söylenen şarkılar ve çiğköfte ikramı ile son buldu.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı