Advert
Advert
Advert

Mandıralı, Trabzonspor'u Değerlendirdi !

"Spor Söyleşileri"nde Esenlerli öğrencilerle buluşan Trabzonspor'un efsane oyuncusu ve eski milli futbolcu Hami Mandıralı, "Trabzonspor’da harcanan paralar ve takımımızın son hali maalesef içler acısı" dedi.

Mandıralı, Trabzonspor'u Değerlendirdi !
Mandıralı, Trabzonspor'u Değerlendirdi ! Admin

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü'nün düzenlediği "Spor Söyleşileri"nde, Spor Spikeri Erdoğan Arıkan'ın konuğu Trabzonspor'un efsane oyuncusu ve eski milli futbolcu Hami Mandıralı’ydı. Esenler Spor Kompleksi’nde öğrencilerle bir araya gelen Mandıralı, hayata ve futbola dair tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Hami Mandıralı, Erdoğan Arıkan’ın sorularını yanıtladığı söyleşide, Trabzonspor’un şu anki durumunda başarısızlığın kaçınılmaz olduğunu söyledi.

ARTIK TARAFTAR DA SES ÇIKARMIYOR
Trabzonspor’un şu anki durumunun içler acısı olduğunu söyleyen Mandıralı, şu ifadeleri kullandı: “Trabzonspor’un şimdiki haline bakıldığı zaman harcanan paralar ve takımımızın son hali maalesef içler acısı. Taraftarlar çok mutsuz ama bir tepki de göstermiyorlar. Biz bir maçımızda ilk yarıda altı gol atmıştık, 6-0 öndeydik, ikinci yarıda gol atmadık diye bize her şeyi söyleyen bir taraftar vardı. Şimdi Trabzonspor dört beş tane gol yediği zaman sesini taraftar sesini çıkarmıyor. Trabzonspor’un şu an ligde durumu ortada, şampiyon olma gibi bir şans yok. Bireysel bakıldığında iyi bir kadroya sahip ama ekip olarak iyi çalıştırılmamış bir kadro olduğunu görüyoruz. Ekiptekilerin birbirine sevgi ve saygısı yok, iyi durumda değiliz Trabzonspor olarak."

ÖĞRENCİLER İÇİN FORMA İMZALADI
Gençlere öncelikle hedeflerini belirlemeleri ve sonra da bu hedeflerin peşinde koşmaları gerektiğini hatırlatan Mandıralı, öğrencilerin sorularını cevapladıktan sonra formalarını imzaladı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı