Advert
Advert
Advert

Sigorta Cini, Sultangazi’deki Mağazasının Açılışını Gerçekleştirdi

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, mağaza açılışlarına hız kesmeden devam ediyor.

Sigorta Cini, Sultangazi’deki Mağazasının Açılışını Gerçekleştirdi

Yeni mağaza açılışlarıyla büyümeye devam eden Sigorta Cini, bundan böyle Sultangazi mağazasında sigorta alanındaki 170 yıllık deneyimini Sultangazililere hizmet vermeye başladı.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, Sultangazi’deki ilk mağazasında en uygun sigorta ürününü, her alanda faaliyet gösteren sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı olarak sunacak.

AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel’in açılış kurdelasını kestiği Sultangazi mağazasında kısa bir konuşma yapan Sigorta Cini Genel Müdür Vekili Erdem Aydınlı, her yeni mağaza açılışı ile Türkiye genelindeki Sigorta Cini mağaza sayılarını arttırarak hizmet kapasitesini genişletmeyi hedeflediklerini vurguladı. Aydınlı sözlerine, “Herkesin bir sigortaya ihtiyacı var. Biz Sigorta Cini olarak halkımızı profesyonel sigortacılık hizmetlerine erişimini ulaşılabilir kılarak, bu ürünlerden faydalandırmayı hedefliyoruz.” diye sözlerine devam etti.

Sigorta Cini mağazalarında, müşterilerine aynı çatı altında; AKSigorta, Allianz, AXA Sigorta, Doğa Sigorta, ERGO, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Sompo Japan, Acıbadem Sigorta, Quick Sigorta, Güneş Sigorta, Koru Sigorta, Unico Sigorta, Orient Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Türk Nippon Sigorta ve Ray Sigorta ile NN Hayat ve Emeklilik’in tekliflerine karşılaştırmalı olarak ulaşma imkânı sunuluyor.

Daha fazla bilgi almak için www.sigortacini.com.tradresini ziyaret edebilir veya Sigorta Cini’nin Türkiye genelinde bulunan mağazalarından birine uğrayabilirsiniz.

Sultangazi Sİgorta AK Parti Sigorta Civi İstanbul Şirin Ünal Cahit Altunay Belediye Yerel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Obeziteye karşı kefir tavsiyesi
Obeziteye karşı kefir tavsiyesi
İstanbul Arel Üniversitesi Suriyeli Kadınları Güçlendirme Projesi
İstanbul Arel Üniversitesi Suriyeli Kadınları Güçlendirme Projesi