Advert
Advert
Advert

Daniel Rizotto Sultangazililerin Hizmetinde !

Herkes tarafından bilinen ve bir dünya markası haline gelen Daniel Rizotto, Sultangazi’de mağaza açılışını görkemli bir şekilde gerçekleştirdi.

Daniel Rizotto Sultangazililerin Hizmetinde !
Daniel Rizotto Sultangazililerin Hizmetinde ! Admin

1988 yılında Fatih’te temellerini atan Canova Tekstil Giyim’in, 1991 yılında Daniel Rizotto markasını kurarak kalitesini tüm dünyaya duyurmayı hedeflemişti. Her geçen gün bu hedefine yaklaşan Canova Tekstil, Daniel Rizotto markasının bir mağazasını da Sultangazi’de açtı.

Türkiye’nin yanı sıra Rusya, İran, Irak, Afrika ve Balkan Ülkelerinin de yakından tanıdığı bu marka, Sultangazi’nin Cebeci Mahallesi’nde hizmet vermeye başladı.

Bu önemli markanın Sultangazi’de ki açılışına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat, 50. Yıl Mahallesi Muhtarı Lütfi Bayram,  AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, STK temsilcileri, Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

Dev markanın açılışında konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay şu ifadeleri kullandı; “Açılışını yaptığımız şu müessese ilçemiz için çok büyük anlam ifade ediyor. Karşımızda gördüğümüz Spor Kompleksi, Kaymakamlık, Üniversitemiz ve Hastane buradaki müşteri sirkülâsyonunu ne kadar yoğun olacağının en güzel göstergesi. Sadece üniversitelerimize 10 bin öğrenci gireceğimizi var sayarsak bu taraftan hastanenin kapısına baktığımızda 25 bin kişinin günde girmesi bekleniyor. Çok doğru bir tercih olduğunu söylemek istiyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı