Advert
Advert
Advert

Neşve Cafe & Restarurant Sultangazi’de Hizmete Açıldı !

Her geçen gün gelişen ve değerlenen Sultangazi’ye önemli markalardan biri daha Mertler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Özdemir tarafından kazandırıldı. 2008 yılında marka haline gelen ve Türkiye genelinde önemli markalar arasına giren Neşve Cafe & Restarurant Sultangazi’de hizmet vermeye başladı.

Neşve Cafe & Restarurant Sultangazi’de Hizmete Açıldı !

Türkiye’nin ilk yerli gurme çay-kahve evi olma özelliğini elinde bulunduran Neşve; 2008 yılında ilk mağazasını Kayseri’de açarak kurumsallaşma yolunda ilk adımını attı. Kalitesi ile kısa bir süre içerisinde hızla büyüyen Neşve, birçok noktada bu kaliteyi tüm Türkiye ile paylaşıyor.

Neşve, kaliteli ve özelleştirilmiş ürünlerini en iyi ortam ve hizmetle; tüm şubelerinde aynı kalitede en özel haliyle misafirlerine sunuyor. Bu kaliteyi Sultangazililer ile buluşturan Mertler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Özdemir, açılış töreninde kısa bir selamlama konuşması yaparak katılımcılara teşekkür etti.

Misyonu ve vizyonu gereği müşteri memnuniyetine önem veren Neşve, siz ve ailenizin en uğrak noktası olacağından hiç şüpheniz olmasın.
Bu önemli markanın açılış törenine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, BBP Sultangazi İlçe Başkanı Nail Gün, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

“Herkesin Hayalinde Bir Neşve Açmak Vardır” sloganıyla 2009 yılından itibaren tüm Türkiye’ye hizmet veren Neşve, artık Sultangazi’de! Kaliteden ve lezzetten ödün vermeyenlerin vazgeçilmez adresi olan Neşve, siz değerli misafirlerini Eski Edirne Asfaltı üzerinde bekliyor.

Adres: Eski Edirne Asfaltı No: 540/A Sultangazi / İSTANBUL
Rezervasyon:  0 212 475 10 11

Her geçen gün gelişen ve değerlenen Sultangazi’ye önemli markalardan biri daha Mertler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Özdemir tarafından kazandırıldı. 2008 yılında marka haline gelen ve Türkiye genelinde önemli marka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
43 Yaşında Sonra Tüp Bebek Tedavisinde Başarı Yüzde 5'e Düşüyor
43 Yaşında Sonra Tüp Bebek Tedavisinde Başarı Yüzde 5'e Düşüyor
Saz ve Söz Ustası Muharrem Ertaş'a Vefa !
Saz ve Söz Ustası Muharrem Ertaş'a Vefa !