Advert
Advert
Advert

İSAD İftarda Buluştu !

İstanbul Spor Ayakkabıcıları Derneği (İSAD), Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Salonu’nda gerçekleştirdiği geniş katılımlı iftar programında ayakkabı sektörünü bir araya getirdi.

İSAD İftarda Buluştu !

İstanbul Spor Ayakkabıcıları Derneği (İSAD), düzenlediği iftar programı ile ayakkabı sektörünü bir araya getirdi. Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Salonu’nda düzenlenen iftar programına davetliler yoğun katılım sağladı. Ayakkabı sektörünün önde gelen isimlerinin de yer aldığı iftar programına siyasi parti temsilcileri de yoğun ilgi gösterdi.

Programa Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın yanı sıra AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Saadet Partisi 2. Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin Aydoğan, Saadet Partisi Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, HDP Sultangazi Eş Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katılım sağladı.

Programın açılışı Kuran-ı Kerim tilaveti ile gerçekleşirken, İSAD Başkanı Oktay Şamdanlı misafirlere selamlama konuşması yaptı. Şamdanlı, kapıda tek tek karşıladığı misafirlere katılım sağladıkları için bir kez daha konuşmasında teşekkür ederek, İSAD’ın her zaman bir arada olacağını vurguladı.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İSAD’ın çok büyük bir kuruluş olduğunu dile getirerek bu kuruluşun yapmış olduğu yardımlardan bahsetti. Sultangazi Belediyesi Elden Ele Yardım Derneği için yapılan yardımların çok büyük boyutta olduğunu dile getiren Altunay, bu yardımlar için İSAD’ın her bir üyesine ayrıca teşekkür etti.

Altunay’ın konuşmasının ardından Sultangazi Belediyesi adına Elden Ele Yardım Derneği’ne büyük katkıda bulunan iş adamlarına plaket takdimi yapıldı.

İSAD Spor Ayakkabı Sultangazi İftar Ramazan Sahra Sultan Düğün Salonu Oktay Şamdanlı Sultangazi Ajans Cahit Altunay İstanbul İstanbul Spor Ayakkabıcıları Derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !
Meslek Liseliye Askerlik Müjdesi !
Meslek Liseliye Askerlik Müjdesi !