Advert
Advert
Advert

Sultangazili Trabzonlular İftar Çadırına Sığmadı !

Sultangazi Belediyesi ve Sultangazi Trabzonlular Derneği’nin birlikte düzenlediği iftar programına Trabzonlular akın etti. Çadırı tıklım tıklım dolduran Trabzonlular iftar programına katılan siyasilerden ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’dan tam not aldı.

Sultangazili Trabzonlular İftar Çadırına Sığmadı !

 

Sultangazi Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen ve belediye binasının yanında ki araziye kurulan iftar çadırında her akşam bir derneğin iftar programı gerçekleşmeye devam ediyor. İftar çadırının bu akşam ki misafirleri Sultangazi’de yaşayan Trabzonlular oldu. Yüzlerce kişilik çadırı tıklım tıklım doldurarak boş yer bırakmayan Trabzonlular, programa katılan siyasetçilerden ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’dan tam not aldı.

Düzenlenen iftar programına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altınay’ın yanı sıra Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Gaziosmanpaşa Trabzonlular Dernek Başkanı, Bağcılar Trabzonlular Dernek Başkanı, STK temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda Trabzonlu vatandaş katılım sağladı.

Programda kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Sultangazi Trabzonlular Dernek Başkanı Hasan Kul konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “ Geleneksel olarak 5.’sini düzenlediğimiz iftar programımıza hoş geldiniz. Başı rahmet, ortası mağfiret sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan Ayına bizi kavuşturan Allah’a hamd olsun. Bu önemli akşamda davetimizi kırmayarak bizleri onurlandıran tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz” dedi.

Programda Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Demir ve siyasi partilerin ilçe başkanları da kısa birer selamlama konuşması gerçekleştirdikten sonra kürsüye çıkan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Trabzonluların adına yakışır bir şekilde iftar sofralarını doldurduğunu ifade ederek, programa katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Sultangazi Belediyesi ve Sultangazi Trabzonlular Derneği’nin birlikte düzenlediği iftar programına Trabzonlular akın etti. Çadırı tıklım tıklım dolduran Trabzonlular iftar programına katılan siyasilerden ve Sultangazi Belediy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nar Gibi Kızarmış Hindi İçin 11 İpucu
Nar Gibi Kızarmış Hindi İçin 11 İpucu
Erokspor Başkan’a Ses Verdi
Erokspor Başkan’a Ses Verdi