Advert
Advert
Advert

İmam Hatipliler İftarda Buluştu

Giresun ve İlçeleri İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Vakfı’nın İBB Florya Sosyal Tesislerinde düzenlediği iftar büyük bir katılımla yapıldı. İftar GİMEV üyeleri ile ailelerinin bir araya gelmesine vesile oldu.

İmam Hatipliler İftarda Buluştu

24 Haziran seçimlerinin de etkisiyle siyasilerin de rağbet ettiği İftara Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Hasan Turan ve Halis Dalkılıç ile Bakırköy İlçe Başkanı Tülin Mazlumoğlu Kestane ile vakıf kurucusu Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahattin Kayas da katılarak birer konuşma yaptılar. Konuşmacılar 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için çok önemli olduğunu vurgulayarak imam hatip neslinin seçimlerde gereğini yerine getireceğinden kuşku duymadıklarını belirttiler.

İftar sonrası Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Maraş yaptığı konuşmada yapılan faaliyetlerden bahsederek “Biz her ayın ilk Pazar günleri bir araya gelerek konusunda uzman kişilerle kahvaltı sonrası sohbet yapmaya devam ediyoruz. Bunun yanında önceki yıllarda satın almış olduğumuz arsamıza bir külliye projesi yaptık ruhsat aşamasına da geldik. Herhalde bir iki gün içinde ruhsat elimizde olacak. Bunun yapımı için sizleri tek tek rahatsız edeceğiz. Bir an önce inşaata başlayıp en kısa zamanda bitirmek istiyoruz” dedi. Maraş katılımcılara da teşekkür ederek “bu akşam bizim davetimize katılarak bizleri memnun ettiniz” dedi.

Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Av. Cüneyt Toraman da bir teşekkür konuşması yaptı. İftara Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Hasan Turan ve Halis Dalkılıç, Ak Parti Bakırköy İlçe Başkanı Tülin Mazlumoğlu Kestane, Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahattin Kayas Prof. Dr. İbrahim Balcıoğlu, Giresun Medya Platformu Başkan Vekili İbrahim Balcıoğlu, Harşit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen, Giresun Federasyonu Başkan Yardımcısı Ali Alim, Ak Parti Eyüp İlçe Başkan Yardımcısı Abdullah Akgün, İstanbul İktisatçılar Derneği (İKDER) Başkanı Hüseyin Usta ile STK başkan ve yöneticileri katıldı.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konkordato Yanlış Bilinen Bir Doğru
Konkordato Yanlış Bilinen Bir Doğru
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !