Advert
Advert
Advert

Halil Poyraz’dan Hummalı Çalışma !

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Halil Poyraz, 24 Haziran seçimlerinde partisinin başarılı olması için durmaksızın çalışmalarına devam ediyor. Her gün farklı bir ilçe de seçim çalışmalarına katılan Poyraz, seçmenlerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

Halil Poyraz’dan Hummalı Çalışma !
Halil Poyraz’dan Hummalı Çalışma ! Admin

AK Parti Genel Merkezi’nin 24 Haziran için Milletvekili Adaylarını açıklamasının ardından İstanbul 2. Bölge’den Milletvekili Adayı olan Halil Poyraz, yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürüyor. Her ilçe de seçim çalışmalarını sürdüren Poyraz, ilçe teşkilatlarının ve seçmenlerin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalıyor.
Beşiktaş, Eyüp, Sultangazi, Gaziosmanpaşa başta olmak üzere 2. Bölgede ki hemen hemen her çalışmada yer alarak 24 Haziran seçimleri için AK Parti adına başarılı çalışmalara imza atıyor. Son olarak Eyüp’te ilçe teşkilatı ile birlikte “Fesleğen Şöleni” çalışmasında yer alan Poyraz, Eyüplülerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Eyüplü vatandaşlara fesleğen dağıtan Poyraz, 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Esnaf ziyaretleri, fesleğen şölenin ardından Eyüplüler ile sokak iftarında buluşan Poyraz, her an halk ile iç içe olmaya devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı