Advert
Advert
Advert

Erken Rezervasyon Otellerinde Yeni Dönem

Okulların açılması ile beraber şehir hayatına geri dönüş başladı. Ege ve Akdeniz sahilleri kavurucu sıcaklar ve kalabalıklardan sonra yerini sakin plajlara ve serin günlere bıraktı. Sezonun son günlerini yaşarken geçtiğimiz sezonla ilgili değerlendirme yapan İdeal Tur Yönetim Kurulu Başkanı Tuğles Güçlü 2019 yılı erken rezervasyon otelleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Erken Rezervasyon Otellerinde Yeni Dönem

Ekim ayı için rezervasyon alımlarının devam ettiğini belirten Tuğles Güçlü, havalar soğudu gibi gözükse de Ege ve Akdeniz bölgesinde pastırma yazı olarak bilinen havaların sıcak olduğu dönem için rezervasyon yaptıran misafirlerimiz bulunuyor. Bir yandan sezonu kapatmayan hazırlanırken 2019 yılı için erken rezervasyon talepleri geliyor. Geçen sene Aralık ayında başlayan erken rezervasyon dönemi için bu sene misafirlerimiz Eylül ayı itibariyle 2019 yılı için rezervasyon talebinde bulunmaya başladılar. Burdan şu sonuca ulaşıyoruz; erken rezervasyon bilinci her yıl misafirleri daha erken harekete geçiriyor. Bizler de seyahat acentaları olarak her yıl erken tarihlerde reklamlarımızı başlatarak misafirlerimize bir hatırlatma yapmış oluyoruz.

Geçtiğimiz yıl erken rezervasyon döneminden yararlanan misafirlerimizin sayısında bir önceki yıla göre %35 lik bir artış gözlemliyorum.  Erken rezervasyon otelleri %40'a varan indirimler ve 6 taksit imkanı sunuyor. Otelfiyat.com ve çağrı merkezimiz aracılığıyla rezervasyon yaptıran misafirlerimiz uygun fiyatlar sayesinde karlı bir tatil geçirdiklerini belirtiyorlar.

Son yıllarda internet üzerinden yapılan turizm alışveriş potansiyelinin yükseldiğini görüyoruz. Zamandan kazanmak isteyen misafirler rezervasyonlarını hızlıca ve sorunsuz şekilde yaptırabiliyorlar. Biz de teknolojik yeniliklere uyum sağlamak amacıyla her sene alt yapımızda iyileştirmeler yapıyoruz. Ayrıca erken rezervasyona hazırlandığımız bu dönemde ekip içi eğitimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor.

Müşterilerimizin memnuniyeti odaklı çalıştığımız için, otel çeşitliliğimiz önem ve öncelik verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Şu anda 3000 üzerinde tesiste hizmet veriyoruz ve Web sitemizde yayınladığımız otel fiyatlarımızın tamamı En Uygun Fiyat Garantisi altındadır. Ayrıca web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptıran misafirlerimize mevcut indirimlere ek olarak %5 ekstra indirim tanımlıyoruz.

Erken rezervasyon dönemine bu sene Aralık ayında başlamayı düşünüyoruz. Yeni yıl ve sömestre dönemi için çok talep alıyoruz. Bu dönemler için doluluk oranlarının çok yüksek olacağını tahmin ediyoruz. Her misafirimizin talebine uygun  otel alternatiflerimizin yer aldığı otelfiyat.com üzerinden uygun fiyatlı rezervasyon imkanını kaçırmamalarını öneririm.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
43 Yaşında Sonra Tüp Bebek Tedavisinde Başarı Yüzde 5'e Düşüyor
43 Yaşında Sonra Tüp Bebek Tedavisinde Başarı Yüzde 5'e Düşüyor
Saz ve Söz Ustası Muharrem Ertaş'a Vefa !
Saz ve Söz Ustası Muharrem Ertaş'a Vefa !