Advert
Advert
Advert

Esenler'de Sanat Her Yerde !

ESEV'in hayata geçirdiği "Sanat Her Yerde" projesiyle, öğrencilerin düzenlediği sanat faaliyetleri sokaklarda, okullarda, parklarda sanatseverlerle buluşuyor.

Esenler'de Sanat Her Yerde !

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ESEV'de eğitim alan öğrenciler, "Sanat Her Yerde" projesiyle, Esenler'in çeşitli yer ve mekânlarında, eğitim aldıkları branşlarla ilgili gösteriler sunuyor, konserler veriyorlar. Sanatı Esenler'in her yerinde tanıtarak sanata ilgi uyandırmayı amaçlayan projeyle, 5 yıldır Esenler'in farklı mekânlarında sanat gösterileri düzenleniyor.

ÖĞRENCİLERDEN MÜZİK DİNLETİSİ

Etkinlik kapsamında Esenler Turgut Reis Parkı'nda gerçekleşen mini konserde, ESEV öğrencileri  Okan Yıldırım, Mahmut Sami Coşkun, Abdülkadir Beyazkaya ve Ömer Saib Baysal eğitim vatandaşlara dinleti sundu. Konserde "Gittin Gideli", "Elfida","Yandırdın Kalbimi", "Magusa Limanı"," "Dido" ve "İçimdeki Duman" eserleri, öğrenciler tarafından  klarnet, gitar, bağlama ve bendir müzik aletleriyle icra edildi.

Ayda iki kez düzenlenen "Sanat Her Yerde" etkinliğinin ikincisi, 26 Ekim Cuma günü, saat 17.00'de Esenler Dörtyol Meydanı'nda gerçekleşecek. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağız Kokusuna 10 Doğal Çözüm
Ağız Kokusuna 10 Doğal Çözüm
AK Parti Gaziosmanpaşa, Dünya Çocuk Kitap Okuma Günü’nü kutladı.
AK Parti Gaziosmanpaşa, Dünya Çocuk Kitap Okuma Günü’nü kutladı.