Advert
Advert
Advert

Gaziosmanpaşa’da Budama Çalışmaları Hız Kazandı

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından ilçe genelinde mevsimlik bakım ve budama çalışmaları hız kazandı. Yaşam kaynağımız olan ağaçların düzenli gelişimi ve gelecek nesillere daha sağlıklı aktarılmasını sağlamak amacıyla yürütülen çalışmalar Mart ayı sonuna kadar devam edecek.

Gaziosmanpaşa’da  Budama Çalışmaları Hız Kazandı
Gaziosmanpaşa’da  Budama Çalışmaları Hız Kazandı Admin

Gaziosmanpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki yeşil alanlarda, caddelerde, sokaklarda, kamu alanlarında, park ve bahçelerde bulunan ağaçların budama ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyor. Hızla yürütülen çalışmalar kapsamında kuruyan, yol kenarlarında tehlike arz eden ve kırılan ağaç dallarının bakımı yapılarak sağlıklı büyümeleri sağlanıyor.Ağaçların düzenli gelişimini sağlamak, rüzgâr ve fırtınalı havalarda tehlikeyi en aza indirmek, ağaçlara istenilen formu vermek, çiçeklenme miktarını ve kalitesini arttırmak amacıyla yapılan budama işlemleri Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin uzman ekipleri tarafından güvenlik tedbirleri alınarak gerçekleştiriliyor.

SİZ DE AĞAÇ BUDAMA TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından bakımı yapılan ağaçların yanı sıra vatandaşlar da tespit ettikleri ağaçlar için budama talebinde bulunabiliyor. Gaziosmanpaşalılar, ağaç budama taleplerini 444 0 467 numaralı Çağrı Merkezi hattından iletebiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CONAX Sultangazispor’da Ayrılık !
CONAX Sultangazispor’da Ayrılık !
Robotik Kodlama ve Yazılım Eğitimi Alan Öğrenciler Projelerini Sergiledi
Robotik Kodlama ve Yazılım Eğitimi Alan Öğrenciler Projelerini Sergiledi