Advert
Advert
Advert

Akçay. İstihdamı Artırıcı Projeler Üreteceğiz

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Akçay, yaptığı açıklamada “sosyal belediyecilik anlayışı işe hareket edeceğiz” dedi.

Akçay. İstihdamı Artırıcı Projeler Üreteceğiz

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Akçay, projeleri ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “ Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz. Dün olduğu gibi bugünde mağdurun yanında olacağız. İnsanımıza balık vermek yerine balık tutmayı öğreteceğiz.

Gençlere iş imkânı hazırlamak için kamu ve özel sektörle iş birliği içinde meslek edindirme ve istihdamı artırıcı projeler üreteceğiz. Ev hanımlarını evde televizyon dizilerinin karşısında zaman geçirmelerinin önüne geçireceğiz, aile bütçelerine ve ülke ekonomisine katkı sağlamalarını temin edecek projelerimizi hayata geçireceğiz.

Mili ve değerlere sahip insanlarımızı yetiştirip geleceğimize ışık tutacak kadrolar oluşturacağız. Sultangazi’de spor akademisi projesini hayata geçireceğim. Gençlerimizi terör ve uyuşturucudan uzak tutmak için milli eğitimle ve sivil toplum kuruluşlarımızla iş birliği içinde çalışmalar yapmak.

İlçemize, öğretmenlerimizin zaman zaman bir araya geleceği, sosyal ve kültürel etkinlikler yapacağı, dinlenebileceği öğretmen evi kazandırmak. Sultangazi’miz hizmetlerimiz neticesinde sporun, sanatın, kültürel değerlerimizin konuşulduğu bir yer olacak.

Dul ve yetimlerimizle yakinen ilgilenerek devletin şefkat elini üzerlerinde hissetmelerini sağlayarak problemlerine çözüm üreteceğiz.

Binaların ve sokak aralarında bodrumlarda sağlıksız şartlarda çalışan konfeksiyon atölyelerini bir araya toplayarak tekstil imalatını ve pazarlama sanayisini kuracağız.

Kentsel dönüşüm ile hakkaniyete dayalı vatandaşlarımızı mağdur etmeyecek şekilde depreme binalarımızı yapıp ilçemizin çehresini değiştireceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Saz ve Söz Ustası Muharrem Ertaş'a Vefa !
Saz ve Söz Ustası Muharrem Ertaş'a Vefa !
Esenlerli Erdem Orhan Gencebay ile Tanıştı !
Esenlerli Erdem Orhan Gencebay ile Tanıştı !