Advert
Advert
Advert

Muzaffer Aydın’dan Öğretmenler Günü Mesajı !

Hasan Ali Kültür ve Eğitim Vakfı (HAKEV) Başkanı Muzaffer Aydın, Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Muzaffer Aydın’dan Öğretmenler Günü Mesajı !

Hasan Ali Kültür ve Eğitim Vakfı (HAKEV) Başkanı Muzaffer Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Öğretmenliğin önemli bir toplumsal vazife olduğunu ifade eden Aydın, “Biz öğretmenliği bir meslek olarak görmüyoruz. Biz öğretmenliği toplumsal bir görev olarak değerlendiriyoruz. Sorumluluk bilinci ile hareket eden, bu görevi üstlenen tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Açıklamasını emin sıfatına vurgu yaparak sürdüren Aydın, “Bizim medeniyetimizde emin olmak önemlidir. Emanet, güvenilir olana teslim edilir. Bizler de çocuklarımızı öğretmenlerimize emanet ediyoruz. Hocalarımızın da bu sorumluluğu hakkıyla taşıyacaklarına inanıyoruz” dedi.

Öğretmenler Günü vesilesiyle öğretmenlerimize bir kez daha şükran ve minnet duygularımı sunuyorum. Şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete göç eden bütün öğretmenlerimizi rahmetle yâd ediyorum. Bu mesleği uzun yıllar fedakârca sürdürdükten sonra emekli olmuş öğretmenlerimize de sıhhat ve afiyetler diliyorum. Tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Saz ve Söz Ustası Muharrem Ertaş'a Vefa !
Saz ve Söz Ustası Muharrem Ertaş'a Vefa !
Esenlerli Erdem Orhan Gencebay ile Tanıştı !
Esenlerli Erdem Orhan Gencebay ile Tanıştı !