Muzaffer Aydın’ın Ramazan Bayram Mesajı !

Hasan Ali Kültür ve Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Aydın, Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Muzaffer Aydın’ın Ramazan Bayram Mesajı !
Muzaffer Aydın’ın Ramazan Bayram Mesajı ! Admin

Hasan Ali Kültür ve Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Aydın, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;  “İslam dinini hak din bilen ve bu safta bulunan tüm insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği müstesna günler olarak da bilinen bayramların, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları ve kardeşlik içerisinde kucaklaştıkları huzur ve bereket günleri olduğunu vurguladı.

Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, toplum hayatında millet olma şuurunun da şekillendiği ve kuvvetlendiği gönül günleri olarak da değerlendirilebilecek dini bayramlarımızdan biri olan Ramazan Bayramı’nın tüm gönül maneviyatını hissedilmesi gerektiğini vurgulayan Aydın; mesajında şunları kaydetti. “Rahmet deryasında gönüllerin sevgiye perçinlendiği böylesine anlamlı bir bayramı, tüm insanlığın, kalplerinde sevgi seline dönüşerek yaşamalarının gerektiğine inanıyorum..

Böyle bir mübarek bayram günlerin yüzü suyu hürmetine rabbimizin, inanan rus porno insanlara, bir ve beraberliklerini güçlendirmesini dilerken yine inananların, çaresiz, yardıma muhtaç nice insanları hatırlamalarına da bir vesile olacağına inandığım böylesine anlamlı günleri vatandaşlarımızın en iyi bir şekilde değerlendirerek geçirmelerini diliyorum. Tüm İslam Dünyasının mübarek Ramazan Bayramını kutluyor, tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum” dedi.

NOT: Bayramın birinci günü (salı günü 04.06.2019) saat 10 30 vakfımızda gerçekleşecek bayramlaşma programında tüm dostlarımızı aramızda görmek istiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü