Conax Sultangazspor’da Hocalar Belli Oldu

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden CONAX Sultangazspor’da teknik direktörlük görevine Akın Topgül getirildi.

Conax Sultangazspor’da Hocalar Belli Oldu
Conax Sultangazspor’da Hocalar Belli Oldu Admin

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Conax Sultangazspor’da teknik direktörlük görevine Akın Topgül getirildi. Bayrampaşa Tunaspor ve Gazosmanpaşa’da teknik direktörlük yapan 1982 doğumlu Akın Topgül, 10 sezondur Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden ve yen sezonda 3.Lig için mücadele edecek olan Conax Sultangazspor’un yeni hocası oldu.

İmza töreni sonrasında Conax Sultangazspor Kulübü Başkanı Fırat Karabalık, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:“Hocamıza kulübümüze hoş geldin diyerek başlıyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Bu sezon Conax Sultangazispor kulübü hedefi; içte ve dışta yeni yapacağı transferler ile, gerek futbolcular, gerek taraftarlar gerekse camiadan alacağı büyük destek ile Profesyonel 3. Lig ‘e çıkmayı hedeflemek olacaktır.

Biz bu yola inanarak çıktık, inananlar ile her zaman bu yolu yürümeye hazırız“. Dedi.

Conax Sultangazispor’un Çiçeği burnunda hocası Akın Topgül, yaptığı açıklamada “Conax Sultangazispor ile anlaşmaktan dolayı çok mutluyum.

Umuyorum ki yeni sezon her iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olur. Bugünden itibaren kolları sıvayıp Conax Sultangazispor’un yıllar süren şampiyonluk hasretine son vermek için gerekli çalışmalara başlayacağız.

Bir an önce iç ve dış transfer çalışmalarına başlayıp kısa süre içerisinde iddialı, agresif ve mücadele eden bir takım oluşturacağız. Conax Sultangazispor ile benim hedeflerim birbirine örtüşen hedefler olduğu için uyum içerisinde çalışıp sezon sonunda profesyonel lig hedefimize birlikte ulaşacağımıza inanıyorum.

 Başta başkanımız sayın Fırat KARABALIK olmak üzere Conax Sultangazispor kulübüne ve futbol şubeden sayın Ali Öztürk Bey’e, Eyüp Göl ve Necip Saymaz’a teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle profesyonel lig Conax Sultangazi Spor’a çok yakışacak. “Dedi. Akın Topgül’ün yardımcılıklarını Yardımcı Antrenör: Umut Yücekaya. Kaleci Antrenörü : Murat Kızılkaya, yapacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü