Genç Satranççılardan Nefes Kesen Şampiyonluk Mücadelesi

Genç satranççılardan nefes kesen şampiyonluk mücadelesi… Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Miller Holding sponsorluğunda İstanbul’da düzenlenen 2019 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası, 34 ilden toplam 188 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

Genç Satranççılardan Nefes Kesen Şampiyonluk Mücadelesi
Genç Satranççılardan Nefes Kesen Şampiyonluk Mücadelesi Admin

Genç satranççılardan nefes kesen şampiyonluk mücadelesi… Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Miller Holding sponsorluğunda İstanbul’da düzenlenen 2019 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası, 34 ilden toplam 188 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Türkiye Gençler Satranç Şampiyonu, 8 puanlı Can Alp Cansun olurken, 7,5 puanlı sporcular FIDE Ustası (FM) Umut Erdem Gündüz ikinci, Alihan Demirbağ ise üçüncü oldu. Şampiyonanın en iyi kadın kategorisinde ise Çiğdem Onur birinci, Kadın Usta Adayı (WCM) Elif Keskin ikinci, WFM Esma Doğa Duran ise üçüncü sırayı elde etti.

 

Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı’nın da ev sahipliği ile destek verdiği şampiyonanın ödül töreni; TSF Başkanı Gülkız Tulay, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, Miller Holding ve Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı yetkilileri, TSF İstanbul İl Temsilcisi Rıza Öney, sporcular, antrenörler, veliler ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

 

“TÜRKİYE’NİN BİR SPOR ÜLKESİ OLMASI İÇİN EN ÖNEMLİ DESTEKÇİMİZ SPONSORLARIMIZ”

Uzun yıllar gerçekleştirilmeyen şampiyonaları sponsorlar sayesinde markalaştırdıklarını söyleyen TSF Başkanı Gülkız Tulay şu ifadeleri kullandı:

 

“Ülkemizde sporun gelişerek, Türkiye’nin bir spor ülkesi olması için Bakanlığımızın, federasyonlarımızın yanında en büyük destekçimiz sponsorlarımız oluyor. TSF olarak ana sponsorumuzun yanında birçok şampiyonamızı sponsorlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır gerçekleştirilmeyen, 2013 yılında tekrar hayata geçirdiğimiz Türkiye Gençler Şampiyonası, sponsorumuz Miller Holding sayesinde artık markalaşmaya başladı. Unutulan bir şampiyonaya Türkiye’nin dört bir yanından gençlerimizin kıyasıya mücadelesine sahne oluyor.

 

2014 yılından beri Miller Holding sponsorluğunda organize ettiğimiz şampiyonamıza bu yıl Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı da ev sahipliği yaparak destek oldu. Bu kıymetli ve uzun soluklu sponsorluk için Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mert Mildon ve ailesine, gençlerimize sunduğu misafirperverlik için Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı ve Başkanı Yusuf Cevahir'e şükranlarımı sunuyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü