Muzaffer Aydın'ın 15 Temmuz Mesajı !

HAKEV Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Aydın, 15 Temmuz Darbe Girişiminin yıl dönümü münasebeti ile bir Mesaj yayımladı.

Muzaffer Aydın'ın 15 Temmuz Mesajı !
Muzaffer Aydın'ın 15 Temmuz Mesajı ! Admin

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain darbe girişiminde şehit olan tüm şehitlerimizi Allah'tan rahmet diliyorum. Bir daha böyle olayların yaşanmaması temenni ediyorum bu hain darbeyi yapanların nefretle kınıyorum bu hain darbenin arkasında kim ve kimler tarafından yapıldıysa bir an önce bulunmasını canı gönülden temenni ediyorum.

 Elbette biliyoruz ki bu hain darbenin arkasında ABD vardır AB vardır İsrail vardır bunların maşası olan FETÖ terör örgütü PKK vatan hainleri ve işbirlikçiler vardır her ne hikmetse 3 yıl geçmesine rağmen henüz siyasi ayağına sıra gelmedi Kim bu hain darbe girişiminde siyasi rant elde etmeye çalışırsan Elbette biz inanıyoruz ki 28 Şubat'ta post model darbeye Sebep olanlar siyasiler STK lar iş adamları nasıl yok olup gittiyse inanıyoruz ki bu hain darbenin arkasında kim ve kimlerin olacağı Elbette bir gün yok olup gitmeye mahkumdur.

 Şuna da değinmeden geçemiyorum 15 Temmuz yıldönümü nedeniyle Ülkemizin bir çoğu yerinde anma programları düzenleniyor. Bunların bir çoğuna eyvallah ama şehitlerimizin kemiklerini sızlatan ve eğlence hali alan anma programlarına karşı olduğumuzu belirtmek istiyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Market Aktüel Günlerini Marketindirimleri.com Sitesinden Takip Edin
Market Aktüel Günlerini Marketindirimleri.com Sitesinden Takip Edin
Müterciler’den GİMEV'de Şikâyetçi Oldu
Müterciler’den GİMEV'de Şikâyetçi Oldu