CONAX Sultangazispor’a Destek Kampanyası !

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan İstanbul temsilcisi CONAX Sultangazispor’un ana sponsoru olan CONAX Su Artıma Sistemleri kulübe destek olma adına kampanya başlattı.

CONAX Sultangazispor’a Destek Kampanyası !
CONAX Sultangazispor’a Destek Kampanyası ! Admin

Bölgesel Amatör Lig’de 2019 – 2020 sezonunda mücadele edecek olan CONAX Sultangazispor Kulüp Başkanı Fırat Karabalık, geçtiğimiz günlerde Orhan Saka Amatör Evi’nde gerçekleşen kura çekiminin ardından 10. Grubu değerlendirdi.

Şanslı bir kura çektiklerini belirten Karabalık; “Bu yıl hedefimiz her yıl olduğu gibi şampiyonluğa oynamak. Bununla da yetinmeyip ilçemizin büyük bir hasret ve aşkla beklediği profesyonelliğe kulübümüzü kazandırmak istiyoruz. Camia olarak bir bütün halinde hareket edip takımımızın başarısı için el ele, yürek yüreğe mücadele etmemiz gerekiyor.

Belli başlı bazı maddi sıkıntılarımız olacaktır. Ama birlik ve beraberlikten kastım bu maddi sorunları aşmak değil, tek bir sevda uğruna aynı yolda buluşup o yolu yürümektir. Biz camia olarak bu yol ne kadar zorlu olursa olsun, birlikte şişli escort olduğumuz müddetçe bu yolu aşabileceğimize inanıyorum” dedi.

CONAX Su Arıtma Sistemlerinin de Yönetim Kurulu Başkanı olan Fırat Karabalık, şirket olarak büyük bir kampanyaya imza atarak Sultangazispor’un maddi sorunlarına çözüm arıyor. Takımın ana sponsorluğunu da üstlenen CONAX Su Arıtma Sistemleri, yaptığı kampanya sonunda elde edilen gelirin tamamının Bölgesel Amatör Lig 10. Grupta mücadele edecek olan CONAX Sultangazispor’a yardım olacağını açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Market Aktüel Günlerini Marketindirimleri.com Sitesinden Takip Edin
Market Aktüel Günlerini Marketindirimleri.com Sitesinden Takip Edin
Müterciler’den GİMEV'de Şikâyetçi Oldu
Müterciler’den GİMEV'de Şikâyetçi Oldu