Conax Sultangazispor’un Kapısına Kilit

Bölgesel Amatör ligde Sultangazi İlçesini kurulduğu günden bugüne başarıyla temsil eden Conax Sultangazispor Kulübü’nün tesislerine Sultangazi Belediyesi tarafından kilit vurularak kapatıldı.

Conax Sultangazispor’un Kapısına Kilit
Conax Sultangazispor’un Kapısına Kilit Admin

Konuyla ilgili, Sultangazi CHP Meclis Üyesi Fahrettin Yürek, konuyu meclise taşıyarak yapılan yanlıştan bir an önce dönülmesini isteyerek ” Zaten zar zor kendi imkânlarımızla ayakta tutmaya çalıştığımız Sultangazispor kulübünü neden böyle bir yaptırım yapma gereği duyulmuştur. Bir an önce bu yanlıştan dönülmesi en büyük arzumuzdur.’’ Dedi.

FAHRETTİN YÜREK’İN MECLİS KONUŞMASI

Değerli Başkan Saygı Değer Meclis Üyeleri

İlçemizi yıllardır futbol liginde başarıyla temsil eden Sultangazispor’umuzun tesisleri mühürlenmiştir. Zaten zar zor kendi imkânlarımızla ayakta tutmaya çalıştığımız Sultangazispor kulübün neden böyle bir yaptırım yapma gereği duyuldu.

Belediyemizi başka kurum ya da kuruluşlara tahsis ettiği yerlere de aynı hassasiyet gösteriliyor ayrıyeten belediyemizin bünyesinde bulunup başka kurum ve kuruluşlara kiralanan yerlerin kirası nedir Kaç yıllıktır kimlere tahsis edilmiştir.

Sultangazispor kulübü ilçemiz için bir değerdir. Gerek gençlerimizin gelişimi gerek Sultangazi ilçesinin diğer il ve ilçelerde tanınması için çok önemlidir

Böyle konularla anılmasını kesinlikle istemiyoruz. Bir an önce kulüp yetkilileriyle bu sorunun çözümü için gerekli adımların atılmasını talep ediyoruz. Böyle konularla meclisi meşgul etmemekte fayda vardır diyoruz ve hayırlı çalışmalar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü