Sultangazi’nin İmajı Değişiyor

Son yıllarda emniyet birimlerinin özverili çalışmaları ve yapılan fiziki yatırımlardan dolayı olaylarla anılan Sultangazi daha güvenilir, huzurlu bir ilçe konumuna geldi.

Sultangazi’nin İmajı Değişiyor
Sultangazi’nin İmajı Değişiyor editör
Haberin videosu için tıklayın!

Özellikle Gazi Mahallesi terör olaylarıyla anılan bir mahalle konumundaydı. Bu olaylar ve yapılan haberler Sultangazi’nin imajını olumsuz etkiliyordu. Örgütlerin adeta gösteri merkezi haline gelen Gazi Mahallesi, son yıllarda emniyet birimlerinin özverili çalışmaları mahalle sakinleri ve esnaflar tarafından takdirle karşılanıyor.

Daha huzurlu ve güvenilir bir konuma gelen Sultangazi’de gösteriler ve olaylar emniyet mensuplarının müdahalesiyle anında önlenmeye başladı.

Yapılan fiziki yatırımlar ve huzur operasyonları sayesinde esnafın yüzü gülerken mahallenin değer kazanması da mahalle sakinleri tarafından olumlu karşılanıyor.

Devletin gücünü daha etkili göstermeye başlamasıyla mahallede açılan eğlence mekanlarının sayısı her geçen gün artarken, emlak fiyatları da yükselişe geçti.

Mahalle sakinleri ve esnafla yapılan röportajalar vatandaşların  huzur ve güvenliğin artması nedeniyle mahallenin daha yaşanabilir bir hale geldiğini, mahalleye yapılan yatırımlar sayesinde de  değer kazandığını ifade ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü