Sultangazispor’da Şok İstifa Kararı

Bölgesel Amatör lig 10. Grupta mücadele eden Sultangazi temsilcisi Sultangazispor’da şok istifa kararı.

Sultangazispor’da Şok İstifa Kararı
Sultangazispor’da Şok İstifa Kararı editör

Bölgesel Amatör Lig 10. grupta mücadele den Sultangazi temsilcisi Sultangazispor, kendi evinde karşılaştığı Atlaspor’a 1-0 mağlup olmasının ardından Sultangazispor Kulübü Başkanı Fırat Karabalık  sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada  görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Fırat Karabalık ’ın yaptığı o yazılı açıklama :

KAMUOYUNA:
2018-2019 sezonu devre arasında ilgili herkesin çok iyi hatırlayacağı üzere her açıdan çok olumsuz bir tabloda ekip arkadaşlarım ile birlikte geldiğiniz Sultangazi Spor Kulübünde kulüp Başkanlığına seçildik.

Şahsım ve yönetimim olağanüstü çaba gösterdik. Maddi-manevi hiç bir fedakârlıktan kaçmadık. Bu süreçte hiç bir kurum ya da kuruluştan maddi destek almadık.

Taraftarlarımız ise bu süreçte her zaman yanımızda oldu. Böylece büyük sıkıntıların üstesinden geldik

Bir yıldır Sultangazi’mizin başarısı için emek verdik,
.
Geldiğimiz son aşamada, kulübümüzün önünü açmak ve yeni bir ekibe imkan sağlamak İçin çok onurlu ve çok hassas bu görevimden istifa ediyorum.

Yönetiminizde, talebimin kabulünü rica ederken, görevim boyunca benimle birlikte yoğun mesai harcayan siz değerli yönetim kuruluna, her durumda desteklerini eksik etmeyen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

Özellikle; Sultangazi Spor sevdasıyla yanıp tutuşan taraftarlarımıza minnetlerimi sunuyor, bize moral aşılayan çok azda olsa Sultangazi’li iş adamlarına teşekkür ediyorum..

Sultangazispor Kulübü Başkanı Fırat Karabalık

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Vergi Borçlarına Yapılandırma
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü
Sultangazi Belediyesine ‘Sıfır Atık’ Proje Ödülü