Advert
Advert
Advert
Kâfirlerin Pislik Uşağı Suudi  Yönetimi
Haci Ahmet Ünlü

Kâfirlerin Pislik Uşağı Suudi Yönetimi

Bizleri tüm Rasûllerin ortak dini olan ve Allah’ın huzurunda ondan başka bir dinin kabul edilmeyeceği İslam’a hidayet eden Allah’a sonsuz hamd olsun. Salât ve selam, İslam dininin mihenk taşı ve son halkası olan Muhammed Mustafa’ya, onun pak ailesine ve ashabının üzerine olsun.Kim iyilik yaparak kendini Allah`a teslim ederse, şüphesiz en sağlam kulpa tutunmuştur. İşlerin sonu ancak Allah`a varır.
Kafir Suudi hanedanlığının egemenliği altında bulunan Arabistan; İçerisinde bazı İslami hükümlerin uygulanabilmesine rağmen, pek çok islami hukumlerin uygulanmadığı, Allah yolunda Cihad eden Mucahidlere rağmen Tağutlara destek veren, Mucahidlere Harici diyen Bir Tağut Kralın idaresi altında ve Onu Emiru'l Muminin gören Kralcı İrca ehlinin dini otoritesinin kontrolunde din yaşanan bir ülkedir.
Amerika Tağut devleti; 2001 yılında Afganistan ve Irak'ı işgal ederken, Suud ve Kuveyt'in Sultan ve Hurc havaalanlarından kaldırdığı uçaklarla vurup  işgal etmişti

SuudiAmerika, 1979 yılında yine bir Şeriat için Kabe'de Hak arayan Cuheyman ve cemaatini Hristiyan Fransız askerlerini Mekke'ye, Kabe'ye (tevbe 28 ayetindeki harama rağmen muşrikleri harameyne) yerleştirip, Kabe'nin içerisindeki muslumanlara kurşun ve bombalar ile şehid ettirmekten Allah'tan korkmamışlardır. 

Suud ailesinin top sakallı erkeklerinin hakimiyetindeki Arabistan'ta, Dünyanın her tarafından Hac için gelen Muslumanlar, Kabe'nin tam karşısında, gökdelen gibi Yahudi Hilton otelini pek çok kafir otelle birlikte yanyana görmektedir. Bu oteelde Efes Pilsen'in Biraları 'alkolsuz' diye satılabilmektedir.
İngiliz uşaklığı ve onların velayeti altına girmek. Bu WASP muhabbeti bugün de ABD uşaklığı şeklinde tezahür etmektedir.
Kafir Suudi Kralı Abdullah Bin Abdul Aziz sözde "ılımlı (toleranslı) İslam" uygulamaya başladıktan sonra, Allah'ın dinine karşı savaş Suudi Arabistan'da ziyadesiyle yoğunlaştı. 
Bu doğrultuda atılan adımlardan biri olarak Kral Abdullah'ın emriyle ve onun doğrudan patronajı altında kız ve erkeklerin bir arada karma eğitim gördüğü batı tarzı ve tüm "uygar" sefahat cazibelileri ile - disko, gece kulüpleri, üniformalar vb.- eğitim yapan Cidde'de sözde "Uluslar arası Teknoloji Üniversitesi"nin açıldığını hatırlayalım. 
Katil Suud rejimi katliamcı yüzünü kez daha göstererek, Yemen’in kuzeyindeki sivil halka karşı füzelerle ve fosfor bombalarıyla saldırdı. Bu saldırılarda bebekler, çocuklar, kadınlar vahşice katledildi. Bizler yakın tarihte Siyonistlerin Sabra Şatila, Kana, Beyt Hanun, Cenin katliamlarını, son olarak da Gazze’de gerçekleştirdiği büyük soykırım saldırılarını göz önünü getirdiğimizde Suudilerin Yemen’in kuzeyinde gerçekleştirdiği katliamın bu katliamlardan geri kalan yanı olmadığını görüyor ve soruyoruz: Suud kralının Siyonist Peres’ten ne farkı var?
ALLAH'ım Suud Kafirlerini Ve Müttefiklerini Yerle Bir Et Allah'ım Mekke Ve medineyi Eski İzzetine Kavuştur ALLAH'ım
Allahumme Âmin

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Obeziteye karşı kefir tavsiyesi
Obeziteye karşı kefir tavsiyesi
İstanbul Arel Üniversitesi Suriyeli Kadınları Güçlendirme Projesi
İstanbul Arel Üniversitesi Suriyeli Kadınları Güçlendirme Projesi