en iyi bahis siteleri bahis siteleri casino siteleri kaçak iddaa kaçak iddaa bahis siteleri canlı bahis siteleri bahis siteleri SAL 3. Hafta Toplu Sonuçları !
Advert
Advert

istanbul escort

istanbul escort

ankara nakliyat

escort istanbul

SAL 3. Hafta Toplu Sonuçları !

Süper Amatör Lig'de heyecan sürüyor. 3. Haftası biten Süper Amatör Lig'de alınan toplu sonuçlar şöyle,

SAL 3. Hafta Toplu Sonuçları !
SAL 3. Hafta Toplu Sonuçları ! Mustafa Yılmaz

1. GRUP

14:00 Pazariçi Köprülü – Çubukluspor (Yıldıztabya) 2-2

16:00 Çeliktepe Ümitspor – Dolayobaspor(Seyrantepe) 1-2

16:00 Davutpaşaspor – Güngörenspor (Namık Sevik) 3-1

16:00 Ramispor – Gazi Mahallesi (Rami) 0-0

16:30 Erokspor – Merkezefendi (Erokspor Tesisleri) 2-0

00:00 Sultanbeylispor - Sarıyer Yenimahalle SK  (3-0) H

00:00 Ortaköyspor (BAY)

2. GRUP
16:00 Esenler – Altınova (Albayrak) 5-2

16:00 Çeliktepe – Şile Yıldızspor  (Seyrantepe) 4-2

16:00 Nişantaşı – İ. Kastamonu (Yusuf Tunaoğlu) 2-1

16:00 Çamlıcaspor - Öz Nakkaşspor (Alemdağ) 4-1

16:00 Ortaçeşmespor – Öz Trabzonlular (Ortaçeşme) 3-1

00:00 Bakırköyspor  - Başıbüyükspor (3-0 H)
00:00 Çayırbaşıspor BAY


3. GRUP

14.00 Ataşehir Çamolukspor – Yücespor (Başıbüyük) 4-1

16:00 Esenyurt İncirtepe – Bağlarbaşıspor (Esenyurt Bld.) 0-0

16:00 Yeşilova Esnaf – Vardar (Yeşilova Esnaf) 2-2

16:00 Nurtepespor – Bostancıspor (Nurtepe) 0-0

16:00 Ayazağaspor – Öz Alibeyköyspor (Ayazağa Atatürk) 1-2

16:00 Kurtköyspor – Altıntepsi (Kurtköy) 2-0

00:00 Bağcılarspor (BAY) 


4. GRUP

16:00 O.İstiklal – Kavacıkspor (Bakırköy Bld 1) 2-0

16:00 Albayrakspor –  İstanbul Bayburtspor (Albayrak) 2-0

16:00 Alibeyköyspor – İstanbulspor  (Alibeyköy) 0-2

16:00 B.Yeniçarşıspor –İstanbul Sinop (Sütlüce) 0-1

16:00 Poligon Fethiye – Taksimspor (Çayırbaşı) 4-3

16:00 Irmakspor – Kartal Bld. (Merkezefendi) 2-3

00:00 Gürpınarspor  BAY


5. GRUP

14:00 Kadırgaspor – Kuştepe (Namık Sevik) 
2-1

16:00 Yeşilpınar – Bahçelievler Gümüşhane (Yıldıztabya) 1-1

16:00 Hasköyspor – Karabekirspor (Sütlüce) 1-1

16:00 Pendikgücü – Silivri Alibey (Kaynarca) 1-0

16:00 Gülsuyuspor – Soğuksuspor (Başıbüyük) 0-0

16:00 Avcılar Belediyespor – Acıbademspor (Firuzköy) 2-1

00:00 Damlaspor (BAY) 

6. GRUP

11:30 Beykoz – Selimiyespor (Paşabahçe) 1-1

12:00 Çıksalın – Küçükçekmece (Sütlüce) 1-4

14:00 Batı Trakyaspor – Modafen (Merkezefendi) 0-3

16:00 Şafak 76  – Küçükköyspor (Mahmutbey) 0-3

16:00 Kaynarca –Kocamustafapaşa (Kaynarca) 1-0

16:00 Şafakspor – İstanbul Gümüşhanespor (Rami) 3-1

00:00 Kocasinanspor BAY

7. GRUP                                               

16:00 Selimpaşaspor – Güneşlispor (Mehmet Karasu) 1-0

16:00 Zeytinburnu – Dudullu (Zeytinburnu) 1-1

16:00 Esentepe Adıyaman – Günyamaç (Zara Ekinli) 5-1

16:00 A. Parseller – Kestanelik (Alibeyköy) 4-2

16:00 İstinyespor – Okspor (Çayırbaşı) 3-1

16:00 Çekmeköyspor – Kartal Bulvarspor (Alemdağ) 2-1

00:00 Mecidiyeköy (BAY)

8. GRUP

11:30 Ömerli Köyü – İzzettinspor (Hadımköy) 1-0

14:00 Galata – Topkapıspor (Sütlüce) 3-0

14:00 Yeniköyspor – Selvispor (Çayırbaşı) 3-0

16:00 Yenibosna – Zara Ekinli (Bahçelievler Özel İdare) 6-0

16:00 Kağıthane– Yeşilköy (Hasbahçe) 1-2

 

16:00 Feriköy – Beylikdüzü (Feriköy) 2-1

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2019 Sultangaziajans.Com Tüm hakları saklıdır.
Sistem :
Haber Yazılımı

istanbul escort

istanbul escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa Şehir Stadyumu Göz Kamaştıracak
Gaziosmanpaşa Şehir Stadyumu Göz Kamaştıracak