Advert
Advert
Advert

İstanbul Süper Amatör Lig’de 13. Hafta Karşılaşmaları

Süper Amatör Lig’de 13. Hafta Karşılaşmaları 2, 4, 6 ve 8. Gruplarda 21 Kasım Cumartesi 1, 3, 5 ve 7. gruplarda ise 22 Kasım Pazar günü oynanacak maçlarla tamamlanacak.

İstanbul Süper Amatör Lig’de 13. Hafta Karşılaşmaları

 21 Kasım 2015 Cumartesi programı

2. Grup
12:30 Altınovaspor – Çamlıcaspor (Bakırköy 1 Nolu)
12:30 Öz Trabzonlularspor – Çatalca Öznakkaşspor (Merkezefendi)
14:30 Çayırbaşıspor – Esenlerspor (Çayırbaşı)
14:30 Çeliktepespor – Nişantaşıspor (Seyrantepe)
14:00 Şile Yıldızspor – Ortaçeşmespor (Şile)
14:30 İst. Kastamonuspor – Bakırköyspor (Fatih Mimarsinan)
00.00 Başıbüyükspor BAY (İhraç)

4. Grup
14.00 Gürpınarspor – Alibeyköyspor (Gürpınar Bld.)
14.30 Kartal Belediyespor – Albayrakspor (Kartal Bulvar)
14.30 Irmakspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor (Merkezefendi)
14.30 İstanbulspor Kulübü – Poligon Fethiyespor (K. Yeşilova)
14.30 İstanbul Bayburtspor – Taksimspor (Mehdi Sancak)
14.30 İstanbul Sinopspor – Osmaniye İstiklalspor (K. Metin Oktay)
00.00 Kavacıkspor BAY

6. Grup
14.30 Kaynarcaspor – Şafak 76 (Kaynarca)
14.30 Kocamustafapaşaspor – Şafakspor (Namık Sevik)
14.30 Kocasinanspor – Batı Trakyaspor (Kocasinan)
14.30 Küçükköyspor – Beykozspor 1908 (Küçükköy)
14.30 Modafen – Çıksalınspor (Alemdağ)
00.00 İ. Gümüşhanespor 0-3 Küçükçekmecespor (Hükmen)
00.00 Selimiyespor BAY

8. Grup
14.30 Beylikdüzüspor – Ömerli Köyüspor (Beylikdüzü)
14.30 Kağıthanespor – Feriköyspor (Hasbahçe)
14.30 İzzettinspor – Topkapıspor (İzzettin)
14.30 Selvispor – Galataspor (Z. Hasan Doğan)
14.30 Yeşilköyspor – Yenibosnaspor (Bakırköy 1 Nolu)
14.30 Zara Ekinlispor – Yeniköyspor (Zara Ekinli)

22 Kasım 2015 Pazar programı

1. Grup
14:30 Çubukluspor – Erokspor (Ortaçeşme)
14:30 Dolayobaspor – Sultanbeylispor (Dolayoba)
14:30 Güngörenspor – Ramispor (Bakırköy 1 Nolu)
14:30 Merkezefendispor – Gazi Mahallesispor (Merkezefendi)
14:30 Pazariçi Köprülüspor – Çeliktepe Ümitspor (Rami)
16:00 Ortaköyspor – Davutpaşaspor (Çilekli)
00.00 Sarıyer Yenimahalle BAY (İhraç)

3. Grup
14.30 Altıntepsi MAKEL – Bostancıspor (Bayrampaşa Bld)
14.30 Bağcılarspor – K. Yeşlilova Esnafspor (Mahmutbey)
14.30 Balarbaşıspor – Kurtköyspor (Yenisahra Suni Çim)
14.30 Esenyurt İncirtepe – Ayazağaspor (Esenyurt Bld.)
14.30 Öz Alibeyköyspor – Ataşehir Çamolukspor (Karadolap)
14.30 Vardarspor – Nurtepespor (Namık Sevik)
00.00 Yücespor BAY

5. Grup
14.30 B. Gümüşhanespor – Kadırgaspor (Kocasinan)
14.30 Damlaspor – Gülsuyuspor (Z. Hasan Doğan)
14.30 Kuştepespor – Acıbademspor (Nurtepe)
14.30 Yeşilpınarspor – Hasköyspor (Yıldıztabya)
15.00 Karabekirspor – Pendikgücü (Çakmak)
16.00 Soğuksuspor – Avcılar Belediyespor (Paşabahçe)
00.00 Silivri Alibeyspor BAY

7. Grup
12.00 Kestanelikspor – İstinyespor (İzzettin)
14.30 Alibeyköy Parsellerspor – Zeytinburnuspor (Alibeyköy)
14.30 Dudulluspor – Esentepe Adıyamanspor (Dudullu)
14.30 Kartal Bulvarspor – Selimpaşaspor (Kartal Bulvar)
14.30 Mecidiyeköyspor – Çekmeköyspor (Seyrantepe)
14.30 Okspor – Güneşlispor (Beyoğlu)
00.00 Günyamaçspor BAY (İhraç)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu