en iyi bahis siteleri bahis siteleri casino siteleri kaçak iddaa kaçak iddaa bahis siteleri canlı bahis siteleri bahis siteleri İstanbul Süper Amatör Lig’de 13. Hafta Karşılaşmaları
Advert
Advert

istanbul escort

istanbul escort

ankara nakliyat

escort istanbul

İstanbul Süper Amatör Lig’de 13. Hafta Karşılaşmaları

Süper Amatör Lig’de 13. Hafta Karşılaşmaları 2, 4, 6 ve 8. Gruplarda 21 Kasım Cumartesi 1, 3, 5 ve 7. gruplarda ise 22 Kasım Pazar günü oynanacak maçlarla tamamlanacak.

İstanbul Süper Amatör Lig’de 13. Hafta Karşılaşmaları
İstanbul Süper Amatör Lig’de 13. Hafta Karşılaşmaları Admin

 21 Kasım 2015 Cumartesi programı

2. Grup
12:30 Altınovaspor – Çamlıcaspor (Bakırköy 1 Nolu)
12:30 Öz Trabzonlularspor – Çatalca Öznakkaşspor (Merkezefendi)
14:30 Çayırbaşıspor – Esenlerspor (Çayırbaşı)
14:30 Çeliktepespor – Nişantaşıspor (Seyrantepe)
14:00 Şile Yıldızspor – Ortaçeşmespor (Şile)
14:30 İst. Kastamonuspor – Bakırköyspor (Fatih Mimarsinan)
00.00 Başıbüyükspor BAY (İhraç)

4. Grup
14.00 Gürpınarspor – Alibeyköyspor (Gürpınar Bld.)
14.30 Kartal Belediyespor – Albayrakspor (Kartal Bulvar)
14.30 Irmakspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor (Merkezefendi)
14.30 İstanbulspor Kulübü – Poligon Fethiyespor (K. Yeşilova)
14.30 İstanbul Bayburtspor – Taksimspor (Mehdi Sancak)
14.30 İstanbul Sinopspor – Osmaniye İstiklalspor (K. Metin Oktay)
00.00 Kavacıkspor BAY

6. Grup
14.30 Kaynarcaspor – Şafak 76 (Kaynarca)
14.30 Kocamustafapaşaspor – Şafakspor (Namık Sevik)
14.30 Kocasinanspor – Batı Trakyaspor (Kocasinan)
14.30 Küçükköyspor – Beykozspor 1908 (Küçükköy)
14.30 Modafen – Çıksalınspor (Alemdağ)
00.00 İ. Gümüşhanespor 0-3 Küçükçekmecespor (Hükmen)
00.00 Selimiyespor BAY

8. Grup
14.30 Beylikdüzüspor – Ömerli Köyüspor (Beylikdüzü)
14.30 Kağıthanespor – Feriköyspor (Hasbahçe)
14.30 İzzettinspor – Topkapıspor (İzzettin)
14.30 Selvispor – Galataspor (Z. Hasan Doğan)
14.30 Yeşilköyspor – Yenibosnaspor (Bakırköy 1 Nolu)
14.30 Zara Ekinlispor – Yeniköyspor (Zara Ekinli)

22 Kasım 2015 Pazar programı

1. Grup
14:30 Çubukluspor – Erokspor (Ortaçeşme)
14:30 Dolayobaspor – Sultanbeylispor (Dolayoba)
14:30 Güngörenspor – Ramispor (Bakırköy 1 Nolu)
14:30 Merkezefendispor – Gazi Mahallesispor (Merkezefendi)
14:30 Pazariçi Köprülüspor – Çeliktepe Ümitspor (Rami)
16:00 Ortaköyspor – Davutpaşaspor (Çilekli)
00.00 Sarıyer Yenimahalle BAY (İhraç)

3. Grup
14.30 Altıntepsi MAKEL – Bostancıspor (Bayrampaşa Bld)
14.30 Bağcılarspor – K. Yeşlilova Esnafspor (Mahmutbey)
14.30 Balarbaşıspor – Kurtköyspor (Yenisahra Suni Çim)
14.30 Esenyurt İncirtepe – Ayazağaspor (Esenyurt Bld.)
14.30 Öz Alibeyköyspor – Ataşehir Çamolukspor (Karadolap)
14.30 Vardarspor – Nurtepespor (Namık Sevik)
00.00 Yücespor BAY

5. Grup
14.30 B. Gümüşhanespor – Kadırgaspor (Kocasinan)
14.30 Damlaspor – Gülsuyuspor (Z. Hasan Doğan)
14.30 Kuştepespor – Acıbademspor (Nurtepe)
14.30 Yeşilpınarspor – Hasköyspor (Yıldıztabya)
15.00 Karabekirspor – Pendikgücü (Çakmak)
16.00 Soğuksuspor – Avcılar Belediyespor (Paşabahçe)
00.00 Silivri Alibeyspor BAY

7. Grup
12.00 Kestanelikspor – İstinyespor (İzzettin)
14.30 Alibeyköy Parsellerspor – Zeytinburnuspor (Alibeyköy)
14.30 Dudulluspor – Esentepe Adıyamanspor (Dudullu)
14.30 Kartal Bulvarspor – Selimpaşaspor (Kartal Bulvar)
14.30 Mecidiyeköyspor – Çekmeköyspor (Seyrantepe)
14.30 Okspor – Güneşlispor (Beyoğlu)
00.00 Günyamaçspor BAY (İhraç)

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2019 Sultangaziajans.Com Tüm hakları saklıdır.
Sistem :
Haber Yazılımı

istanbul escort

istanbul escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa Şehir Stadyumu Göz Kamaştıracak
Gaziosmanpaşa Şehir Stadyumu Göz Kamaştıracak