Advert
Advert
Advert

15 Temmuz’un Psikolojik Yaralarını Sarıyoruz

Belediyemizin Aile Danışma Merkezi uzman kadrosuyla 15 Temmuz’da engellenen darbe girişimi sonrası halkımıza ücretsiz olarak psikolojik destek sağlamaya devam ediyor.

15 Temmuz’un Psikolojik Yaralarını Sarıyoruz
15 Temmuz’un Psikolojik Yaralarını Sarıyoruz Admin

15 Temmuz’un olumsuz etkilerinin giderildiği merkezimizde çocuk, ergen, yetişkin, aile ve çiftlerle bireysel, psikanalitik, bütüncül, bilişsel davranışçı terapi ve oyun terapisi ile çalışılıyor. Terapiler süresince çocuklarda dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu, davranım bozukluğu, öğrenim güçlüğü, zekâ geriliği vb. değerlendirmeleri yapılıyor.Merkezimizde uzman kadromuzla çocuklara yönelik olarak dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu, öğrenme güçlüğü, davranış bozukluğu, kaygı bozuklukları, dışkı atım bozuklukları, tik bozuklukları konularında destek hizmeti veriyoruz. Yetişkinlerde ise kişilik bozuklukları, duygu durum bozuklukları, kaygı bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk, travma sonrası stres bozukluğu, panik bozukluk, öfke kontrolü, yeme bozuklukları konularında hizmet veriliyor.

Aile Danışma Merkezimizden ücretsiz olarak hizmet almak isteyen vatandaşlarımız 0 212 581 87 87 numarayla iletişim kurabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı